Kinnisvara Guru 2012 on Andrus Kõresaar ja Raivo Kotov

9.novembril üheteistkümnendat korda toimunud rahvusvahelisel kinnisvarakonverentsil pärjati KOKO arhitektuuribüroo arhitektid Andrus Kõresaar ja Lennusadama rekonstrueerimise eest tiitliga 2012.

Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul valisid kinnisvaraliidud 2012 sel aastal ühehäälselt. „Lennusadama lennuangaarid on Euroopas ja maailmas ainulaadsed ning suure ajaloolise ja arhitektuurilise väärtusega. Žürii valik langes arhitektide kasuks, kelle silmapaistvat projekteerimistööd on saanud juba nautida sajad tuhanded inimesed,“ ütles Rüütel.

„Me oleme väga tänulikud selle au ja tunnustuse eest. Tegu on väärika tiitliga, millel on pikaajaline traditsioon. Meil on väga hea meel kuuluda nende tunnustatud professionaalide hulka, kes on pärjatud tiitliga“, lisas värske Guru 2012 Raivo Kotov.

Ühist rahvusvahelist kinnisvarakonverentsi korraldavad Eesti Haldajate ja Hooldajate Liit, Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit ning Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda juba alates 2002. aastast.
Kinnisvara guru 2012: Andrus Kõresaar ja Raivo Kotov

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC