Kuulutati välja uue õpilasesõbraliku koolikompleksi ehitushange

Riigi KinnisvaraRiigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja uue õppekompleksi ehitustööde riigihanke Kaagvere külla, et rajada kaheksast hoonest koosnev ja uudseid lähenemisi võimaldav õpilasesõbralik koolikeskkond, kuhu kuuluvad kooli peahoone, peremaja ja kuus rühmakodu. Pakkumusi oodatakse kuni 4. juunini. Kool alustab uues hoones õppetööd 2015. aasta sügisel.

Lisaks koolitööks vajalikele ruumidele paiknevad koolihoones veel nõustamiskeskus, intensiivse järelevalvega rühmakodu õpilastele, spordisaalid, personali ruumid ning köögiplokk. Kooli juurde rajatakse jalgpalliväljak, multifunktsionaalne korvpalliväljak ning kinnistusisesed ja –välised juurdepääsuteed. Õppekompleksi suuruseks on kavandatud kokku ligi 3 900 ruutmeetrit ja selle on projekteerinud arhitektuuri- ja inseneribüroo OÜ Esplan.

Õppekompleksis hakatakse õpetama psüühika- ja käitumishäiretega õpilasi, maksimaalseks õpilaste arvuks on planeeritud 76. Uus õppekompleks on üheks osaks sügisest moodustatavale ühendkoolile, mille õppekohad paiknevad veel Võrumaal ja Lääne-Virumaal. Loodavale koolile leitakse konkursiga nimi hiljemalt sügiseks.

Ehitustööde rahastamisel kasutatakse kooliinvesteeringute programmi „Koolid korda“ vahendeid. RKASi eesmärk on tähtaegselt ja optimaalsete kuludega ehitada vastupidav, kauakestev ning madalate ülalpidamiskuludega hoonetekompleks, mis võimaldab luua õpilaste individuaalsetele vajadustele vastavad õppe- ja kasvatustingimused.

Riigihange „Kaagvere Erikooli ehitustööd” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 151814. Pakkumiste esitamise aeg on 4. juuni 2014, kell 11.00.

kaagvere-kulla-rajatava-koolikompleksi-eskiis

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine