Pindi Kinnisvara: Maaklerite arvu kahekordistamine

Pindi KinnisvaraPindi Kinnisvara plaanib järgmise kolme kuu jooksul tõsta maaklerite arvu seniselt 60-lt vähemalt 120-le.

Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman ütles, et maaklerite arvu kasvatamine on vaid osa ettevõtte suuremast arenguplaanist. „Meil on üle-eestiliselt 13 kontorit, kuhu otsime väga erineva profiiliga inimesi, sealhulgas maaklereid,“ sõnas ta.

„Ütleb vanasõnagi, et muretseda tuleb siis, kui päike paistab, sest järelikult hakkab varsti sadama, kuid rõõmustada tasub vihma ajal, kuna ühel hetkel tuleb jälle päike välja. Tööturul on palju hakkajaid inimesi, kes hetkel veel suve naudivad, kuid sügisest tahavad jälle raha teenima hakata. Arvutasime juhtidega kokku, kui palju meil tegelikult uusi inimesi oleks vaja kaasata – koos planeeritava 60 maakleriga leiame rakendust kokku umbes 80 inimesele, sealhulgas hindajatele, halduritele ja muudele ametimeestele,“ selgitas Sooman.

„Loomulikult ei loo me uusi kohti tühjale kohale – viimastel aastatel oli olukord tööturul väga keeruline, kuid praeguse suureneva tööpuuduse valguses on meil võimalik suurema ja tugevama meeskonna toel teenindada ka oluliselt suuremat hulka klientuurist, kes siiani on sõna otseses mõttes konkurentidele kingitud,“ rääkis ta.

„Klientide puudust pole Eesti tuntuima kinnisvarakaubamärgiga Pindi Kinnisvaral kunagi olnud, küll aga on puudust olnud pädevast meeskonnast, kes teavad klienditeeninduse sügavamaid saladusi. Ei salgagi, et peamiselt on meil sihikul just turismisektoris töötuks jäänud inimesed, sest igapäevaselt kapriisseid turiste poputanud inimesed on väga kõrge klienditeeninduse kompetentsiga, kuid oodatud on loomulikult ka kõik teised hakkajad inimesed,“ lisas Sooman.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

29.11.2021 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine