Riigi Kinnisvara AS kutsub osalema Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ehitustööde riigihankes

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja Kohtla-Järve tulevase riigigümnaasiumi õppehoone ehitustööde riigihanke, pakkumusi oodatakse 25. juulini. Ehitustegevusega on plaanis alustada sel sügisel ning kaasaegne ja õpilasesõbralik koolihoone avada aasta pärast. Ca 2 800 ruutmeetri suurune gümnaasiumihoone on kavas ehitada endise Kohtla-Järve Pärna Põhikooli hoone asemele aadressil Pärna tänav 47.

Koolihoone rajamisel pööratakse erilist tähelepanu kaasaegse õpikeskkonna funktsionaalsusele ning energiasäästlikkusele, eesmärgiga ehitada liginullenergia koolihoone.

2017. aasta suvel läbi viidud arhitektuurivõistluse võitis ning uue koolihoone projekteeris arhitektuuribüroo BOA OÜ (arhitektid Margus Soonets, Jürgen Lepper, Anto Savi ja Maiu Hirtentreu).

Haridus- ja teadusministeerium ning RKAS sõlmisid koostööleppe, mille kohaselt gümnaasiumihoone rajamist juhib RKAS, sealhulgas viib läbi kõik vajalikud riigihanked. Eesmärk on tähtaegselt ja optimaalsete kuludega ehitada õppetööks igati sobiv koolihoone, mis vastaks kehtestatud nõuetele, oleks võimalikult vastupidav ja kauakestev.

Kohtla-Järve tulevase riigigümnaasiumi ehitustöid rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi ning riigieelarvelistest vahenditest.

Riigihange „Pärna tn 47 Kohtla-Järve koolihoone ehitustööd” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 199166. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 25. juuli 2018 kell 11.00.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine