Riigi Kinnisvara: Riigi Kinnisvara maaklerteenuse hanke võitis Pindi Kinnisvara

Riigi Kinnisvara / RKASHanke korraldamise eesmärk oli leida Riigi Kinnisvarale koostööpartnerina vahendusteenust pakkuv kinnisvarafirma, kelleks on Pindi Kinnisvara.

Hanke võitja toetab müügitegevust Riigi Kinnisvara omandis olevate ja riigile mittevajalike varadele kõikjal Eestis. Maaklerteenuse leping kehtib 18 kuud ehk aastani 2024.

Riigi Kinnisvara jätkab ise strateegilisemate objektide müümist avalike enampakkumiste kaudu. Aktiivsete müügiobjektide kohta leiab infot Riigi Kinnisvara müügikeskkonnast https://myyk.rkas.ee/.

Pindi Kinnisvara on tegutsenud üle 26 aasta ning kontorite võrgustik katab kogu Eesti. Koostöös Pindi Kinnisvaraga müüakse objekte erinevates Eesti piirkondades. Riigi Kinnisvaral on õigus objekte müüginimekirja lisada või nimekirjast välja jätta.

Pindi Kinnisvara müüb koostöös Riigi Kinnisvaraga objekte avalike kinnisvaraportaalide kaudu ning samuti on informatsioon leitav Pindi Kinnisvara kodulehel https://www.pindi.ee/kinnisvara-pakkumised/.

Kuulutused on avalikud vähemalt esimesed neli nädalat ning mitme ostuhuvilise tekkimise puhul viiakse läbi lihtsustatud enampakkumine. Müüdavate objektide seas leidub mõisaid, büroohooned, kortereid ning teisi erinevaid kinnistuid nii Eesti saartel kui ka suuremates linnades.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC