Tartu linnal valmis uus ruumiandmete portaal geoHUB

TartuTartu Linnavalitsuse ruumiandmed ja avalikkusele suunatud rakendused on nüüd kompaktselt leitavad Tartu linna geoHUB-ist.

Tartu linna geoHUB asub aadressil https://geohub.tartulv.ee.

Lisaks ruumiandmetega seotud kaardirakendustele leiab portaalist Tartu linna ruumiandmetega seotud avaandmeid, mida huvitatud osapooled saavad soovi korral erinevas formaadis alla laadida ja oma töös ning tegemistes kasutada.

Lisafunktsionaalsusena on geoHUBi võimalik luua endale konto, mis annab juurdepääsu erinevatele ESRI ArcGIS tooteperekonda kuuluvatele toodetele, et nende abil ise luua ruumiandmeid, olemasolevaid ruumiandmeid rikastada või erinevaid andmestikke visualiseerida kaardilugude, töölaudade või lihtsamate veebikaartide näol.

Lisaks on võimalik geoHUBi abil luua ka kogukondade jaoks erinevaid algatusi. Algatuse näol võib olla tegemist näiteks mõne projekti veebilehega või kogukonnaseltsi lehega, mis toimib ühtlasi ka kaasamise keskkonnana.

Linnavalitsuse ruumiandmete meeskond soovib huvilistele head tutvumist ja julget pealehakkamist. Küsimustega palutakse pöörduda meeskonna poole e-posti aadressil gis@tartulv.ee.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC