Tartu ootab kandidaate hoonete energialahenduste konkursile

21. veebruarini ootab Tartu linnavalitsus konkursile “Nutikas energialahendus 2013” esitatud uudseid lahendusi, mis parandavad hoonete energiatõhusust ja sisekliimat.

Ettepanekuid saavad teha hoonete omanikud, haldajad, hoonete või lahenduste projekteerijad ning lahenduste pakkujad.

Konkursil hinnatakse hoone funktsioone täitvaid ja sisekliimat säilitavaid või parandavaid, aktiivseid ja passiivseid tehnilisi lahendusi, mis on kõige rohkem mõjutanud hoone energiatarvet või aidanud parandada hoone sisekliimat. Lahendused peavad asuma Tartus ja olema loodud 2012-2013.

Hindamisel on kriteeriumideks: 1) terve hoone või lahenduse energiatõhusus või uudsus; 2) lahenduse rakendatavus mujal; 3) Eestis välja töötatud lahenduse kasutamine.

Ettepaneku esitamiseks tuleb salvestada avalduse blankett aadressilt http://www.tartu.ee/data/NE12_avaldus.doc ning saata täidetud avaldus aadressil lvo@raad.tartu.ee või kaspar.alev@raad.tartu.ee. Kirja pealkiri peab olema “Konkurss “Nutikas energialahendus 2013″”. Konkursi tähtaeg on 21. veebruar.

Lähemalt on tingimustest kirjutatud siin: http://www.tartu.ee/?lang_id=1&menu_id=2&page_id=24743

Parimad lahendused pälvivad Tartu linna tunnustuse, neid tutvustatakse meedias ja Tartu linna kodulehel. Eelmise aasta parimate lahendustega on võimalik tutvuda siin:http://www.tartu.ee/?lang_id=1&menu_id=2&page_id=24554

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

63 + = 72

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!