1Partner: Tallinna kesklinnas avatakse täiesti uut tüüpi hotell

1Partner1Partner andis Silikaat Grupile üle maanteel augusti lõpus avatava esimese nutika butiikhotelli Nothel.

Notheli juhi Maarja-Liis Toomiku sõnul on tegemist majutusturul täiesti uut tüüpi hotelliga. “Kui üldjuhul on hotellituba lihtne kuubik, siis Nothel meenutab rohkem kodu, mille toad on suured ja mitmetasandilised, sisaldades täisfunktsionaalseid kööke ning eraldi töötamis- magamis- ja lugemiskohtasid,” rääkis Toomik.

“Teine eripära on, et hotellil pole tavapärast personali ning kõik süsteemid on automaatsed. Kui kliendid end internetis hotelli sisse registreerivad, siis saavad nad QR-koodi, mis avab kohale jõudes kõik õiged uksed. Inimene ei pea kohapeal tegelema bürokraatia, töötajatega suhtlemise või sisse- ja välja registreerimisega ning kõik toimingud saab mobiiliga eelnevalt korda ajada,“ rääkis Toomik ja lisas, et esimesed külalised saabuvad majja veel augustis.

1923. aastal rajatud renoveerimise eest vastutas 1Partner Ehitus, mille juhi sõnul ehitati originaalis neljakorruselisele hoonele lisaks kaks modernset lisakorrust. “Eripärase disainielemendina lisati majale punane valgustustriip, mis markeerib niinimetatud Pätsi punast joont – omaaegset piiri, millest maanteele kõrgemaid hooneid ehitada polnud lubatud,” rääkis Hinno.

1380-ruutmeetrise brutopinnaga hotell asub mnt 17/ Tatari tn 4 kinnistul. Hotelli rekonstrueerimisprojekti tegi Guru Projekt, sisekujunduse sisearhitektuuribüroo ArtAku. ehituskvaliteedi eest vastutab 1Partner Ehitus, mis ehitas valmis ka restoranid Tuljak, Noa, Villa Mon Repos kui Põhjala pruulikoja Noblessneris.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

44 − = 36

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest