Annelinna parkimisplaneeringut arutletakse avalikult

TartuEsmaspäeval, 2. juunil 2014 kell 17 toimub Tartu linnavalitsuse haridusosakonna saalis (Raekoja plats 12) avalik arutelu, kus tutvustatakse Tartu linna üldplaneeringu teemaplaneeringu “Vabaplaneeringuga alade parkimispõhimõtted” avalikustamise tulemusi.

2011. aasta detsembris algatatud planeeringu ülesanne on pakkuda terviklikku lahendust parkimisprobleemide leevendamiseks Annelinnas ja teistes suurte kortermajadega piirkondades. Teemaplaneering hõlmab alasid kogupindalaga ligi 28 ruutkilomeetrit, kus elab enam kui 40 000 tartlast. Planeeringu peamine eesmärk on leida põhimõtteline lahendus kortermajade piirkondade (ehk vabaplaneeringuliste alade) parkimisprobleemile. Lahendus peab olema selline, kus on tagatud mugav elukeskkond, mille loomulikuks osaks on nii parklad, mänguplatsid, lillepeenrad kui jalgrattateed. Piiriülest keskkonnamõju teemaplaneeringu elluviimisega ei kaasne.

Planeering oli avalikul väljapanekul 8. aprillist kuni 6. maini. Teemaplaneeringut ja keskkonnamõju strateegilise hindamise aruannet tutvustati avalikul arutelul 21. aprillil. Seekordsel arutelul tutvustatakse avalikustamise tulemusi, käsitletakse laekunud ettepanekuid ettepanekuid, vastuväiteid, küsimusi ja nende osas võetud seisukohti.

Materjalidega, sh teemaplaneeringu algatamise otsuse ja lähteseisukohtadega, on võimalik tutvuda Tartu linna veebilehel: http://info.raad.tartu.ee/webaktid.nsf/web/viited/TP-11-001

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 24 = 33

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!