Avatakse Ülemiste keskuse vastvalminud parkimismaja

Ülemiste KeskusTäna, 22. septembril, avatakse Ülemiste keskuse laienduse käigus ehitatud parkimismaja, mis täiendab oluliselt keskuse külaliste parkimisvõimalusi. Parkimismajas on 400 kohta ning koos väliparklaga on Ülemiste keskusel nüüdsest 1350 parkimiskohta.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on parkla valmimine esimeseks käegakatsutavaks tulemuseks Ülemiste keskuse laienduse valmimisel. “On selge, et Ülemiste keskuse kasvamisega peab kasvama ka parkimisvõimaluse tase üldiselt,” ütles Pärnits. Ta lisas, et mugav parkimine on olnud Ülemiste keskuse üks tugevusi läbi aegade ning keskuse laienemine tekitas reaalse vajaduse katusealuste parkimiskohtade loomiseks. Koos vastvalminud parkimismaja 400 parkimiskoha ja väliparkla 950 kohaga on Ülemiste keskuse külastajate kasutuses nüüdsest 1350 parkimiskohta.

Ülemiste keskuse parkimismaja on kolme korruseline ning sissepääs parkimismajja on Suur-Sõjamäe teelt. Parkimismajast viib igalt tasandilt otsepääs keskusesse. Parkimine parkimismajas on keskuse külalistele tasuta ning väljumiseks on see avatud ööpäev läbi. Siseneda on võimalik ajavahemikul 8.00-23.00.

Ülemiste keskuse parkimismaja on osa ulatuslikust keskuse laiendus- ja uuenemisprotsessist.

2004. aastal avatud Ülemiste keskus on Eesti suurim ostu- ja ajaveetmiskeskus, mis koondab taasavamisjärgselt üle 200 kaupluse ja teeninduskoha ning pakub mugavat ja inspireerivat ostukeskkonda. Ülemiste keskuse omanik ja arendaja on Linstow AS (Norra).

Uuenenud Ülemiste keskus avatakse 23. oktoobril.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC