Baltic Horizon: Osakute avalik pakkumine

Baltic Horizon FundNorthern Horizon Capital plaanib Baltic Horizon Fondi uute osakute järgmist avalikku pakkumist 2020.a sügisel.

Emitent kaalub pakkumist jaeinvestoritele Eestis, Leedus, Rootsis, Soomes ja Taanis ja institutsionaalsetele investoritele valitud Euroopa riikides. Vastavalt 9.juuni 2020 osakuomanike üldkoosoleku otsusele antakse uued osakud välja hinnaga, mis vastab Baltic Horizon Fondi osaku kaalutud keskmisele hinnale Nasdaq Tallinna börsil alates 1.jaanuarist 2020 kuni kuupäevani, mis on 7 kalendripäeva enne märkimisperioodi esimest päeva. Eesmärk on kaasata Baltic Horizon Fondile kuni 20 miljoni euro ulatuses kapitali koos võimalusega suurendada pakkumise mahtu 40 miljoni euroni. Uued osakud plaanitakse noteerida Nasdaq Tallinna ja Nasdaq Stockholmi börsidel. Pakkumisest saadavat tulu kasutatakse olemasolevate kinnisvaraobjektide arendamiseks ja uute kinnisvarainvesteeringute tegemiseks.

Northern Horizon Capital AS on esitanud Finantsinspektsioonile taotluse uue avaliku pakkumise ja osakute noteerimise prospekti registreerimiseks. Pakkumise detailid, sealhulgas lõplik riikide nimekiri, kus pakkumine on suunatud jaeinvestoritele, märkimisperiood ja märkimise tingimused avaldatakse prospekti registreerimisel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC