Baltic Horizon plaanib Rootsi hoidmistunnistuste pakkumist Rootsi investoritele

Baltic Horizon FundNorthern Horizon Capital avaldab plaani Baltic Horizon Fondi Rootsi hoidmistunnistuste („SDR“) avaliku pakkumise läbiviimiseks.

SDRide pakkumine on suunatud osakuomanikele, kes omavad Baltic Horizon Fundi osakuid (“Osakud”), mis on kaubeldavad Nasdaq Stockholm börsil (“Rootsi Investorid”). SDRide pakkumine (“Pakkumine”) toimuks vastusena Euroclear Sweden AB-ga (“Euroclear Rootsi”) sõlmitud Baltic Horizon Fundi osakute Rootsi registrisüsteemis hoidmise lepingu lõppemise kohta tulenevalt Nordea Bank Abp strateegilisest otsusest lõpetada Põhjamaades teatud depooteenuste pakkumine

Iga üks (1) Osak annaks Rootsi Investorile õiguse konverteerida see üheks (1) SDRiks. Northern Horizon Capital AS kavatseb nimetada Nordic Issuing AB SDR-de emitendiks. SDR-id emiteeritaks Euroclear Rootsi poolt hallatavas Rootsi registrisüsteemis. SDR-id emiteeritaks Rootsi kroonides ning need loodaks Rootsi õiguse alusel ja nende suhtes kohaldataks Rootsi seadusi. SDR-id kavatsetakse noteerida Nasdaq Stockholmi börsil. Pakkumise raames ei emiteeritaks uusi Osakuid.

Northern Horizon Capital AS on esitanud taotluse uue avaliku pakkumise ja noteerimisprospekti registreerimiseks Rootsi finantsjärelevalveasutusele. Pakkumise üksikasjad, SDRide konverteerimisperiood ja märkimistingimused avalikustatakse prospekti registreerimisel.

Kui Rootsi Investor jääb tegevusetuks ega ole enne 4. novembrit 2022 andnud korraldust Osakute konverteerimiseks SDR-deks või Osakute ülekandmiseks Nasdaq CSD-sse (Eesti), siis määrab Euroclear Rootsi müügiagendi, kes müüb Osakud ja maksab välja saadud tulu (millest on maha arvatud müügikulud ja kõik kohaldatavad maksud) vastava Rootsi Investori väärtpaberikontoga seotud arvelduskontole.

Juhul kui Rootsi Investor on oma Osakud juba Nasdaq CSD-sse (Eesti) üle toonud, kuid soovib osaleda SDR struktuuris, siis palume Osakute tagasikandmise võimaluse välja selgitamiseks pöörduda oma kontohalduri poole enne kui SDRi programm täielikult käivitub.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal