Bisly: Nutikas kodu – murrame müüte!

Bisly

Müüt: Kinnisvaraarendajale tekitab ainult peavalu

Reaalsus: Lõpp-kasutajal tekib erinevaid küsimusi ning on oluline, et need saaksid lahenduse kiiresti ja kasutaja jaoks mugavalt. Kui hooneautomaatika teenusepakkuja ei ole loonud kliendituge või klienditoe töötab tõrgetega, tekitab see jaoks sageli suurt peavalu.

Targa lahenduse pakkujat valides pööra kindlasti tähelepanu, kas teenuses sisaldub ka lõpp-kasutaja klienditoe teenus. Kui süsteem on kaugelt ligipääsetav ja hallatav saab enamiku küsimusi lahendada tasuta eemalt ja koheselt üle interneti 24/7 ning enamasti puudub vajadus kohale kutsuda tehnik.

Müüt: süsteem vananeb ja on ebaturvaline

Reaalsus: Kõik süsteemid, mida pidevalt uuendatakse ja täiendatakse turvauuendustega ning turvaaugud parandatakse, on lõpp-kasutajale turvalised. Kahjuks leidub aga turul hulganisti pakkujaid, kes oma seadmetele ja süsteemidele ei paku ei tugiteenuseid ega tarkvarauuendusi või tehakse neid pika intervalli tagant.

Uuendused, mille peab tegema tehnik korteris kohapeal olles, on aga ajakulukad. Vananenud süsteemid, mida ei ole uuendatud, on ebaturvalised. ja süsteeme uuendatakse pidevalt ja varustatakse uue turvainfoga. Veelgi enam, süsteemi- ja tarkvarauuendused toimuvad automaatselt ja lõpp-kasutajale nähtamatult.

Müüt: on kallis preemiumtoode

Reaalsus: Varem vajas süsteemide paigaldus kallist riistvara, spetsiifilisi programmeerimisoskusi ning tehnikul kulus iga korteri eraldi seadistamiseks rohkelt töötunde. Paigaldus oli ajakulukas ja spetsialistide töötunnid kallid. Tänu ja interneti arengule ning lihtsale scan-to-connect paigaldusviisile saab Bisly paigaldamisega hakkama ka hooneautomaatika eriväljaõppeta elektrik ning paigaldusprotsess on muutunud pea neli-viis korda kiiremaks.

Sealt tulenev paigalduskulude vähenemine on alandanud lahenduse hinda ning Bisly uudne lähenemine on muutnud targa hoone funktsioonid kättesaadavaks kõigile. lahenduse kulu võib olla isegi nii madal kui 500 eurot korteri kohta.

Müüt: juhtekraaniks sobib tavaline tahvelarvuti

Reaalsus: Sageli kasutatakse juhtekraanina või kontori seinal tavalist tahvelarvutit. Kahjuks võib aga tavalise tahvelarvutiga tekkida mitmeid murekohti ja nutikodu juhtekraaniks see ei sobi. Tahvelarvuti aku ei ole mõeldud olema pidevalt vooluvõrgus, mistõttu akud kuumenevad üle ja paisuvad ning kuumus vähendab elektrooniga eluiga.

Kuna tavalises tahvelarvutis ei ole võrgupesa, siis kasutatakse nendes ühenduseks kas ebaturvalist Wi-fi ühendust või siis kaheldava usaldusega kolmanda osapoole võrguadaptereid. Samuti lõpetavad nii Apple kui Android tarkvarauuenduste pakkumise kolme-nelja aasta vanustele tahvelarvutitele ja muudavad need aeglasemaks, mistõttu tekivad probleemid nutika videofono pildi edastamisel.

Spetsiaalselt nutikodu jaoks välja töötatud Bisly ekraanid ei kuumene üle ka kuumade ilmadega, sest neisse on paigaldatud suuremad jahutusradiaatorid. Nutikodu juhtekraan on ühendatud kaabeldusega ning selle sama kat kaabli abil liigub ekraani nii vool kui andmed. Korraliku nutikodu juhtekraani eluiga on üle kümne aasta samas kui tahvelarvuti vajab uuega asendamist juba kolme-nelja aasta möödudes.

Bisly hooneautomaatikaga on energia säästmine lihtne ja kõigile kättesaadav. Telli kohe Bisly personaalne DEMO!

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC