Kapitel: Kapitel on Eesti konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte

KapitelEesti konkurentsivõimelisimate ettevõtete konkursil pälvis Kapitel teist aastat järjest konkurentsivõimelisima väike- ja keskettevõtte tunnustuse ning neljandat korda konkurentsivõimelisima kinnisvaraettevõtte tiitli. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt korraldataval konkursil osales tänavu kokku 1618 Eesti ettevõtet, sealhulgas väike- ja keskettevõtete edetabelis üle tuhande ettevõtte.

„Kapitel on selgelt juba aastaid kinnisvaraettevõtete valdkonnas konkurentsivõimelisim ning seda ka möödunud aasta keerulistes oludes, mis tõi ebakindlust tervesse kinnisvarasektorisse. Ettevõtte jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet näitab ka see, et jätkatakse arendustöödega nii Eestis kui ka teistel turgudel,“ sõnas Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts.

Ettevõtete konkurentsivõime edetabeli koostamise eesmärk on aidata kaasa Eesti ettevõtete konkurentsivõime tõusule ja koos sellega kogu Eesti majanduse kiiremale arengule. Edetabel toob esile kõige edukamad ettevõtted. Edetabel on heaks võimaluseks edukatele ettevõtetele enda tutvustamiseks avalikkusele ja selle kaudu oma konkurentsipositsiooni edasiseks kindlustamiseks.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on koostanud Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelit aastast 2003. Konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus majandusnäitajate põhjal. Arvestatakse kahe viimase aasta majandustegevuste näitajad: müügitulu, puhaskasum, omakapital, töötajate arv ning tööjõukulu. Andmete analüüsi ja edetabelite koostamise partneriks on Eesti Konjunktuuriinstituut, tehes koostööd Lausanne´i Juhtimise Arendamise Instituudiga.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC