Cityconi käive kasvas 240 miljoni euroni

Põhjamaade juhtiv kaubanduskinnisvara arendaja, Tallinnas Rocca al Mare, Kristiine ja Magistrali kaubanduskeskusi haldava Cityconi käive kasvas möödunud aastal 3,9%, kokku ligi 239,2 miljoni euroni. Baltimaade ja uute äride üksuse aastakäive kasvas 6,4%, ulatudes 34,9 miljoni euroni.

Kontserni renditulud kasvasid eelmisel aastal 4,2%, kokku 162 miljoni euroni. Cityconi renditulud Balti riikides ja Taanis kasvasid 6,4% ning ulatusid 25,6 miljoni euroni.

Cityconi juhatuse esimehe Marcel Kokkeeli sõnul on Cityconil, põhinedes 37 tugevale kaubanduskeskusele linna piirkondades, hea positsioon tulude kasvuks ka 2014. aastal.

“Cityconi portfoolio tugevnes 2013. aastal tänu Stockholmi kaubanduskeskuse Kista Galleria soetamisele. Samuti jätkasime olemasolevate keskuste arendamist ja laiendamist. Meie kaubanduskeskused on stabiilselt välja renditud keskmiselt 95,7% ulatuses ning ettevõtte tähtsus rahvusvaheliste jaekettide jaoks kasvab,” ütles Marcel Kokkeel.

Möödunud aastal tõi Citycon esimesena Eesti turule H&M kaubamärgi, mille kauplused avati Rocca al Mare ja Kristiine keskustes, ning avas Rocca al Mare keskuses Briti ühe suurima Debenhamsi.

Citycon OYJ on jaekaubanduspindade haldamisele ja arendamisele spetsialiseerunud ettevõte, mis omab tugevat turupositsiooni Soomes, Rootsis ja Baltimaades. Citycon omab ja opereerib kokku 37 kaubanduskeskust ning 35 muud jaekaubanduskinnisvara Soomes, Rootsis, Eestis ja Leedus. 


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 8 = 13

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal