Eesti Kinnisvarafirmade Liidu seminar: rahvusvahelised kinnisvaratrendid ja uued suunad

Eesti Kinnisvarafirmade Liit / EKFLEesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) korraldab 19. oktoobril seminari, mis keskendub rahvusvahelisele vaatele, samuti viimase aja moesuundadele ehitusturul.

EKFLi tegevdirektor Tõnis Rüüteli sõnul ei saa kinnisvaraturu arengut ennustada vaid siseriiklike parameetrite järgi. „Kriisist oleme õppinud, et oleme osa maailma majandusest, et meie kinnisvaraturg sõltub globaalsetest muutujatest olulisel määral, seetõttu keskendume rohkem just väljaspool Eestit toimuvale,“ lausus Rüütel. Ta lisas, et ka trendid ehitusturul on tegelikkuses välja joonistatud juba varem, Eestis tuleb aga hoolsalt jälgida, kas uued suunad ka kohalikul tasandil vastuvõetavad on.

Seminari esimeses osas võtavad sõna Nordea Panga peaökonomist Tõnu Palm, kes räägib üldistest majanduse väljavaadetest väliskeskkonnast tingitud riskide valguses ning Ober-Hausi Grupi tegevdirektor Tarmo Kase, kes kõrvutab kinnisvaraturu trende Baltimaades, Poolas ja Soomes.

Seminari teises plokis annavad Toomas Alle ja Andero Laur Skanska EMVst hinnangu, kas energiasäästlik ehitamine tegelikult ennast ka ära tasub, lisaks analüüsib hooneautomaatikat Yoga OÜ juhataja Priit Vimberg, kas „Tark maja“ on õnn või õnnetus.

Seminar lõpeb ainulaadse paneeldiskussiooniga, mille käigus arutlevad suuremate büroohoonete juhid trendide üle äripindade turul.

Seminari moderaatorid on EKFLi tegevdirektor Tõnis Rüütel ning EKFLi juhatuse esimees, Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.

Lisainfo

Tõnis Rüütel
Eesti Kinnisvarafirmade Liidu
tegevdirektor
GSM: 50 46 517
www.ekfl.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC