EKMK: Aasta kinnisvaramaakleriks 2022 valiti ELUM Kinnisvarabüroo maakler Eve Kaunis

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja (EKMK) liikmete hääletuse tulemusel valiti aasta kinnisvaramaakleriks 2022 ELUM Kinnisvarabüroo maakler Eve Kaunis.

„Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda valib iga aasta enda liikmete seast välja kinnisvaramaakleri, kes väärib tunnustust ning nimetust Aasta Kinnisvaramaakler. Esitatud kandidaat peab olema kutseline maakler, koja liige ja igapäevaselt tegev kinnisvara vahendustegevuses. Samuti peab olema kandidaat laitmatu mainega,“ selgitas EKMK juhatuse liige Annely Sermat. „2022. aastal anti auhind välja juba 20. korda. Eve Kaunis on aasta maakleriks valitud kaks korda. Eve on kauaaegne koja liige, kõrge töödistsipliiniga professionaalne maakler, kes on aastaid osalenud ka EKMK aukohtu töös.“

Eve Kaunis lausus, et ametikaaslaste tunnustus on tema jaoks väga oluline, sest aasta maakleri valikuvoorudes saavad hääletada kõik EKMK liikmed ning selline laiapõhjalisus lisab tiitlile kindlasti veelgi väärtust.

„Teisalt on selle tiitli puhul kahtlemata tegemist maakleri kui ameti väärtustamisega ühiskonnas laiemalt. Tegemist on olulise ametiga, millel on oma kutsestandard, kus tegutsedes pead orienteeruma nii seadusloomes kui ka kursis olema erinevate kinnisvaravaldkonda mõjutavate suundumustega. Loomulikult on see kõik ka märk küpsuse ja süsteemsuse saavutamisest kinnisvaraturul, mille igapäevane osa on sõltumatu ja professionaalne vahendus- ning hindamisteenus,“ lausus Eve Kaunis. „Minu jaoks pole aga maakleri amet ainult elukutse, vaid midagi enamat, kuna ma tõesti armastan oma tööd.“

Eesti Kinnisvaramaaklerite Kojal on kokku 350 liiget.

2020. aastal asutatud ELUM Kinnisvarabüroo on toonud kokku oma ala tipptegijad. ELUMis töötab üheksa maaklerit, keda ühendab personaalsus, professionaalsus ja põhjalikkus. Ettevõte pakub igale kinnisvara omanikule kinnisvaraalasel teekonnal tuge ning soovidest ja vajadustest lähtuvaid lahendusi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.03.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika