Fausto: Magaziini avamine tõi Vironia Keskusesse rekordarvu külastajaid

Fausto GruppMöödunud neljapäeval Kohtla-Järvel asuvas Vironia Keskuses avatud Magaziini kauplus tõi kaubanduskeskusse rekordarvul huvilisi, koguni 20 000 külastajat. Nagu suurte kaupluste avamisel ikka, jagati külastajatele üllatusi ja loositi auhindu.

Vironia Keskuse omaniku Fausto juhatuse liige Kenneth Karpov nendib, et poodide kaubanduskeskusesse valimisel lähtutakse elanike vajadustest. „Meile on väga oluline, et kõik Vironia Keskuse kauplused täiendaksid tootevalikut ning Kohtla-Järve ja Jõhvi kliendil oleks võimalik keskusest saada kõik vajalik. Samuti on meie jaoks tähtis, et hinnatase oleks Kohtla-Järve elanike jaoks sobilik,“ lausub Karpov.

Vironia Keskuses avatud Magaziini pood on Eestis juba 11. Ainuüksi Vironia Magaziinist võib leida üle 30 000 toote, mille hulgas on kodu-, köögi- ja aiakaupu, jalanõusid, riideid, mänguasju, kalastustarbeid ja isegi paate. „Magaziinist leiab kaupa nööpnõelast kummipaadini!“ muigab Magaziini juhataja Margit Lukka.

Poe fenomeniks nimetab Lukka seda, et sortimendist leiab veidi teistmoodi kaupa, mida paljud küll mäletavad, kuid nüüd igalt poolt ei leia. „Nende hulka kuuluvad vildid, konservikarbid ja kaaned ning tsink- ja emailnõud, näiteks suured kausid, vannid, ämbrid,“ loetleb ta.

Kenneth Karpov lubab aga, et Vironia Keskusse tuleb lähiajal veel uut ja põnevat. Juba järgmise aasta alguses on plaanis avada keskuse teisel korrusel piirkonna kõige kaasaegsem spordiklubi, kus lisaks jõusaalile hakkavad toimuma rühmatreeningud. Samuti avaldab Karpov lootust, et järgmisel aastal jõutakse Kohtla-Järve ja Jõhvi esimese H&M-i avamiseni.

171010 Magaziin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 81 = 86

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

21.10.2021 Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt