Hea esitlustehnika äriruumides näitab pilti juhtmega ja juhtmevabalt

Tippklassi esitlustehnika äriruumides jätab ettevõttest hea mulje klientidele ja koostööpartneritele. Samuti oodatakse äriruumides kasutatavalt audio-ja videotehnikalt rohkemat, kui ainult pilti seinal.

Proscreen OÜ, kaasaegsete esitlustehnikalahenduse pakkuja tutvustab siinkohal võimalusi pildi näitamiseks kaasaegsetes nõupidamisruumides.

Paljude koosolekute alguses kulub märkimisväärne osa ajast kaasatoodud arvuti ühendamisele ruumis oleva suurema ekraaniga.

Otsustades alltoodud seadmete kasuks, ei kulu kunagi üle minuti, et saada pilt seadmest ekraanile. Koosolekud ja kohtumised algavad kiiremini.
 

Juhtmega lahendus pildi näitamiseks – AMX Hydraport

 
Mõeldes ettekannetele, seostub nendega enamasti üks kujutluspilt – ekraan, millelt ruumide pilti esitletakse. Projektsiooniekraaniks võib olla LCD ekraan, või projektor.

Nõupidamisruumides kipub aega nõudvaks probleemkohaks olema õige seadme ühendamine „seinal“ oleva ekraaniga. Sülearvutitel on kasutusel erinevad pildiväljundid, kuid enamasti on laual ainult üht tüüpi otsaga ühenduskaabel, mis Murphy seaduste kohaselt ei ühildu. Vahel on laudades mitmed erinevad kaablid, ning õige kaabli leidmine kogu puntrast võtab taas aega.

Nii kuluvadki minutid paljude kohtumiste alguses, et leida see sobiv üleminek. Võibolla on seda vaja küsida kõrvaltoast, või isegi edastada esitluse slaidid teise inimese arvutisse, mis selles ruumis ainsana ühildub ruumi ekraaniga.

Kõik need probleemid lahendab nutikalt AMX Hydrapordi nimeline lauale või mööblisse kinnitatav seade, mis hoiab nõupidamisruumis oleva laua alati kaablitest puhta, aga pakub igale sülearvutile või muule seadmele koheselt sobivat kaablit ja otsa.

Kasutaja saab valida seadmest vajaliku juhtmeotsa ja selle AMX Hydrapordi pesast enda seadmega ühendamiseks välja tõmmata.

Peale kasutamist kerib kaabel ühe nupuvajutusega end seadme pessa tagasi. Nii püsib laud alati puhas ja kõik pildi näitamiseks vajalikud kaabliotsad on alati käe ulatuses.
 
amx-hydraport-esitlustehnika-laual
 

Juhtmeta lahendus pildi näitamiseks – Barco ClickShare

 
Soovides koosolekuruumides juhtmetest tekkivat segadust täielikult vältida, tulevad appi Barco ClickShare seadmed.

ClickShare lahendused koosneb kahest osast – seade ning arvutiga ühendamiseks USB nupud. Väikeste mõõtmetega seade on HDMI kaabli abil ühendatud ruumis oleva ekraaniga või peidetud ekraani taha.

Soovides näidata pilti arvutist, on vaja arvutiga ühendada vaid USB nupp, mis edastab pildi juhtmevabalt ruumis olevale ekraanile. Nii ei ole enam muret sobiva kaabli või ülemineku leidmisega. Tahvelarvutist või nutitelefonist saab pildi edastada juhtmevabalt.

ClickShare seadmete kasutamine on lihtne igaühele. Ei ole vaja ühendada juhtmeid ega otsida ja alla laadida täiendavat tarkvara.
 

Väiksemasse koosolekuruumi või koolitusruumi sobib ClickShare CS-100

 
Koosolekuruumi, kus on suuremale ekraanile vaja pilti näidata korraga ühest seadmest, sobib hästi mudel ClickShare CS-100. See lahendus sobib hästi ka väiksematele koolitusruumidele, toetades korraga kuni 8 erineva kasutaja seadet, millelt vastavalt vajadusele näidata ühe seadme jagatud pilti.

Vaadake tutvustavat videot – https://www.youtube.com/watch?v=otcNEm3asFw
 

Ideede jagamine ja võrdlemine on lihtsam CSE-200 ja CSE-800 seadmetega

 
Juhtudel, kui kõrvuti arvutite juures istumine enam ei sobi, on lahenduseks ruumi suurel ekraanil näidata mitme kasutaja jagatud pilte korraga ja kõrvuti.

Näiteks saab ühel ekraanipoolel näidata valmivat lahendust ja teisel võrrelda kulutabelit iga lahenduse osa jaoks. Või esitleda koosolekul mitut võimalikku lahendust ülevaatlikult.

Barco ClickShare CSE-200 võimaldab näidata suurel ekraanil korraga kõrvuti kahe kasutaja pilti. See seade on mõeldud väikese ja keskmise suurusega koosoleku- ja koostööruumidesse, et arutleda või võrrelda erinevaid võimalusi suuremal ekraanil. CSE-200 toetab korraga kuni 16 erineva kasutaja seadet.

Veelgi rohkem võimalusi pakub tipptasemel koosolekuruumidesse ja konverentsikeskustesse mõeldud CSE-800, mis toetab kuni nelja kasutaja pilti korraga ühel ekraanil ja kuni 64 samaaegselt ühendatud erineva kasutaja seadet.
 
clickshare-cse200-proscreendoteu
 

Kaasaegne esitlustehnika teeb koosolekud tulemuslikumaks

 
Võimaldades koosolekutel kiiremini alata, on osalejate tööaeg paremini kasutatud. Kui soovite enda koosolekuruumi kaasaegset tipptehnikat, küsige terviklahendust Proscreen OÜ-lt.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.02.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika