Kaamos: Kaamos Groupi pikaaegne finantsjuht Mait Mengel liigub grupi ettevõtete nõukogusse

Kaamos Groupi pikaaegne finatsjuht liigub finantsjuhi ja juhatuse liikme ametikohalt edasi grupi ettevõtete nõukogusse.

kommenteeris muudatust, et on väga uhke Kaamose senise eduka käekäigu pärast, „Olen töötanud Kaamoses 18 aastat, mis on märkimisväärselt pikk aeg. See periood on andnud mulle võrratult palju kogemusi ja kindlasti rohkem, kui oleksin osanud oodata.

Kui mul avanes võimalus jätkata edasist teekonda Groupi ettevõtete nõukogu liikme rollis, siis võtsin selle võimaluse koheselt vastu. Seeläbi on tulevikus igapäevase operatiivtöö asemel võimalik rohkem panustada Kaamose kujundamisse nõukogu tasandil„

„Kuivõrd Group on finantsiliselt tugev ja jätkab stabiilsel kasvukursil, siis olen kindel, et ettevõtte väärikale finantsjuhi positsioonile õnnestub kindlasti leida antud valdkonna tipptegija“, lisas Mengel.

Groupi uue finantsjuhi leidmiseks korraldab ettevõtte avaliku konkursi.

Group on 2002. aastal asutatud kodumaise kapitaliga investeerimisfirma, mis koondab enda alla kõik Kaamose ettevõtted. Kaamos Groupi suurimad investeeringud hõlmavad kinnisvaraarendust, ehitust, puidutööstust ning energeetikat. 2020. aasta lõpu seisuga oli gruppi kuuluvate ettevõtete varade maht 206 miljonit eurot ning omakapital 117 miljonit eurot. on tööandja enam kui kolmesajale inimesele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC