Kinnitati Riigi Kinnisvara AS grupi tuleva aasta eelarve

Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) nõukogu kiitis täna heaks RKAS grupi 2010. aasta eelarve. 2010. aasta lõpu eeldatavaks bilansimahuks on 4,5 miljardit  krooni.< ? 

Tuleva aasta eeldatav puhaskasum on 48,5 miljonit krooni, mis on käesoleva aasta kasumiootusest 44,4 protsenti madalam.

2010. aasta eelarve olulisteks märksõnadeks on veel palgafondi ja tegevuskulude üldine vähenemine ning panustamine tehnoloogilistesse uuendustesse. < ? 

Näiteks on 2010. aastal kavas Eesti Standardi EVS 807:2004 kompleksne rakendamine haldustegevuse valdkonnas ja aktiivne roll standardi täiustamisel Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) kaudu. Energiatarbimise operatiivseks jälgimiseks ning tarbimise reguleerimiseks rakendatakse kaugseire projekt, energiatarbimise jälgimiseks töötatakse välja ning rakendatakse objektide kaupa vastavad arvutusmudelid ja mõõtesüsteemid. < ?

RKAS soovib aidata kaasa projekteerimisprotsessis hoonete modelleerimisprojekti BIM (Building Information Modeling) standardina rakendamisel ning vastavate juhismaterjalide väljatöötamisel. Kavas on ka „Riigihoone“ pilootprojektis osalemine.

RKASi 6-liikmelisse nõukokku kuuluvad Taavi Rõivas (nõukogu esimees), Keit Pentus, Tarmo Porgand, Jüri Eerik, Meelis Niinepuu ja Kalev Kukk.

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) on 2001. aastal riigi kinnisvara senisest tõhusamaks haldamiseks loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,496 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

09.02.2023 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?