Koduomanike sooduskaart KODUKAART jõuab kodudesse!

Oleme Koduomanike kontoris veetnud unetuid öid, et saata meie liikmele Kodukaart. Mida see siis tähendab? Meie liikmed, ehk Koduomanikud hakkavad nüüdsest saama soodustusi enam kui 50nes ettevõttes – kauplustes ja teenusepakkujate juures.


Ettevalmistused ei olnud lihtsad – takerdusime põhjalikult andmebaasidega maadlemisse ja valmistasime postituseks ette tuhandeid kirju – ümbrikusse said kaardid ja soodustusi tutvustavad kataloogid. Tõsi on, et lootsime need kaardid teele saada juba varem, aga nüüd on see siiski tehtud.

Kui keegi tunneb, et ka tema peaks Koduomanikuna saama osa Omanike Keskliidu poolsest esindatusest ja muuhulgas tahaks tarbida ka soodustusi, mille meie arvukas liikmeskond on endale välja kaubelnud siis palun väga – oleme avatud organisatsioon ja ootame kõiki praeguseid ja tulevasi koduomanikke liituma.


Liikmeksolek ei too kaasa liikmemaksu ega kulusid ning esialgu on meie lahkete partnerite abiga ka Kodukaart liikmetele tasuta kättesaadav. Näis mis saab tulevikus, aga mida rohkem meid on, seda efektiivsemaks suudame me ka oma tegevuse kujundada.

Kodukaart ei maksa siis esialgu midagi – kiirustage. Liituda saab aadressil http://www.omanikud.ee/ ja kodukaardi soodustused on nähtavad siin: www.omanikud.ee/kodukaart.

VEWYYQFC

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC