Neli riigikooli saavad korda

Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas ja Riigi AS juhatuse liige sõlmisid kokkulepped Kammeri, Porkuni, Vaeküla ja Kallemäe koolide kordategemiseks.

„Riigikoolide kordategemisest on räägitud juba aastaid. Koolimajad on paraku jätkuvalt äärmiselt kehvas seisus. Meil on hea meel, et esimestel riigikoolidel pole renoveerimist enam kaua oodata jäänud,“ sõnas Elari Udam.

Tartumaal Kambja vallas Kammeri külas asuva Kammeri Kooli kompleks renoveeritakse ning kool saab ka juurdeehituse. Renoveerimis– ning ehitustööd saavad valmis 30. märtsiks 2010.

Lääne-Virumaal Tamsalu vallas Porkuni külas asuva Porkuni Kooli tarbeks projekteeritakse ning rajatakse uue hoone, mis valmib 15. augustiks 2010.

Lääne-Virumaal Sõmeru vallas Vaeküla külas asuv Vaeküla Kool saab samuti juurdeehitusena uue ning olemasolev hoone rekonstrueeritaks 15. augustiks 2010.

Saaremaal Valjala vallas Kallemäe külas asuv Kallemäe Kool saab juurdeehituse hiljemalt 12. veebruariks 2010 ja renoveeritud hooneosa valmib hiljemalt 16. juuliks 2010.

Riigikoolid korrastatakse kooliinvesteeringute programmi „Koolid Korda“ raames. Kokkulepped investeeringute teostamiseks allkirjastati 31. detsembril 2008.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC