Nurgakivi Mäepealse 26 korterelamule

Täna  sai nurgakivi Mäepealse 26 korterelamu Tallinnas. AS YIT Ehitus poolt rajatav Mäepealse 26 korterelamu on järjekorras teine, mis ehitatakse sama projekti järgi kui Mäepealse 24 hoone. Ehitustöödega tehti algust juba 2011 aasta lõpus, kohe peale eelmise maja valmimist. Kortermaja planeeritav valmimise aeg on 2012 aasta septembris.

Mäepealse elamukvartal asub hinnatud, looduslikult ilusas piirkonnas, Nõmme männimetsa ja Mustamäe klindi vahelisel alal. Oleme tänaseks välja arendanud toimiva elukeskkonna, projekti kasuks räägivad paljud argumendid nagu mõistlik kaugus linnast, samas ka tervisespordirajatiste lähedus, mistõttu mitmed pered on just Mäepealse tänava piirkonna valinud omale sobivaks elupaigaks.

Teises etapis ehitatava elamu projekt hõlmab 1760 m2 netopinnaga hoone ehitust, mille kuuel korrusel asuvad ühe kuni kolmetoalised korterid.Väljaehitatavasse kinnistute kompleksi kuulub 3 maja, neist ühes elavad pered juba sees. Kuuekorruseline korterelamu on ehitatud Soomes laialt levinud elamuprojekti alusel, mistõttu korterid on mõistliku suuruse ja hea plaanilahendusega, igal korteril on rõdu ja lõuna-läänepoolsel küljel ka terrassidega korterid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 24 = 34

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!