Otsitakse ideid Skoone bastioni ja Balti jaama ala arendamiseks

TallinnTallinna Linnaplaneerimise Amet korraldab koostöös Tallinna Ülikooli linnakorralduse magistriõppeõppekavaga järjekorras teise Skoone bastioni ja Balti jaama piirkonna töötoa.

Töötuba toimub 17. veebruaril kella 13-16 Tallinna Ülikoolis (Mare õppehoone, Uus-Sadama 5) ruumis M648. Üritus on järg septembris toimunud kolmepäevasele rahvusvahelisele arhitektide ja urbanistide töötoale, kus kaardistati ala võimalikud linnaruumilised lahendused piirkonna integreerimiseks ümbritseva linnaruumiga.

Seekord tutvustab Tallinna Linnaplaneerimise Ameti töörühm projektialale koostatud struktuurplaani eskiisi, mis on võtnud aluseks nii huvigruppide kohtumiste kui ka sügisese töötoa tulemusi. Struktuurplaan käsitleb projektiala linnaruumiliselt tervikliku ja sidusana ning kaardistab piirkonna funktsionaalsed jaotused ja avaliku ruumi arendamise võimalused. Tallinna ülikooli linnakorralduse magistrandid tutvustavad Skoone ala teemaliste rühmatööde peamisi tähelepanekuid ja järeldusi.

Korraldajad ootavad töötoast avatud diskussiooni ja ettepanekuid linnaplaneerijate koostatud struktuurplaanile, mis saab olema aluseks ühise kokkuleppe saavutamiseks ala väljaarendamisel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

74 + = 82

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!