Pindi Kinnisvara: Kaupmeestel parem võimalus keskustesse kolida

Pindi KinnisvaraAlates kaubanduskeskuste rajamise algusaastatest on neis pinna üürimine olnud üksikute väljavalitute privileegiks, kuna kaubanduskeskused dikteerisid jõuliselt, milline üürnik neile sobib ja milline jääb ukse taha. Hetkel on olukord aga kaupmeeste kasuks.

Uute kaubanduskeskuste lisandumine on seda trendi muutnud – osaliselt tühjad müügipinnad annavad võimaluse ka neile kaupmeestele, kellele oli varem keskustes esinduse avamine vaid unistuseks.

„Kõige käegakatsutavamaks näiteks on muidugi T1, mille sisseelamisperiood pole veel lõppenud ja alles katsetatakse sobivat üürnike kooslust. Suure tegija lisandumine on erinevatel põhjustel vabu pindu tekitanud ka teistes, eelkõige väiksemates keskustes, mis annab nii mõnelegi aastaid keskustesse pinda otsinud ettevõttele võimaluse lõpuks sinna ka kolida,“ selgitas Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.

„Küll ei tasu ära unustada, et pea eranditult kõik suuremad keskused, sealhulgas Kristiine ja Ülemiste, olid algusaastatel paindlikumad, kuniks rahvas keskuse lõplikult omaks võttis. Kui T1 oma külastajate voo paika saab, sulgub ka kaupmeestele ainulaadne aken ja üürnike valik muutub keskustes uuesti jäigemaks,“ ütles Sooman.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 1 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!