Pro Kapital: Kontserni uue tütarettevõtte asutamine

Pro KapitalAS Grupp teatab, et kontserni kuuluv tütarettevõte PK Invest UAB sõlmis 21.05.2014 PRO KAPITAL BONUM UAB asutamislepingu. PK Invest UAB uue tütarettevõtte tegevusalaks on kinnisvaraarendus ja kavandatavaks majandustegevuseks Vilniuses asuva Saltiniu Namai elamukvartalisse kavandatud uue korterelamu arendamine.

Tehing ei ole käsitletav tehinguna seotud isikuga börsi reglemendi mõistes ja emitendi nõukogu ja juhatuse liikmed ei ole tehingust muul viisil isiklikult huvitatud. Tütarettevõtte asutamine ei oma mõju emitendi majandustegevusele.

BONUM UAB osakapitali suuruseks on 10 000 litti, mis kuulub ühingu asutamisel 100% PK Invest UAB-le. Uue ühingu juhatajaks on AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Vittorio Michelozzi.

Tütarettevõtte asutamise eesmärgiks on alustada Vilniuses asuva Saltiniu Namai elamukvartalisse kavandatud uue korterelamu arendustegevusega ning luua juriidiline platvorm võimaliku kaasinvestori kaasamiseks projekti.

Kuna Saltiniu Namai elamukvartalis ehitatava hoone (mille ehitusega alustati veebruaris 2014) eelmüük on olnud väga tugev (19 ühikust on käesoleva teate avaldamise seisuga müüdud 15) otsustas AS Grupp alustada ettevalmistavate tegevustega, millised on vajalikud alustamaks uue täiendava hoone arendamiseks. Uue kavandatud hoone ühikute arvuks on planeeritud 44.

AS Grupp informeerib investoreid börsisüsteemi kaudu täiendavalt kui projekti osas on tehtud täiendavad otsused.

Lisainfo:

Saltiniu Namai on elamuehituse arendusprojekt, mis asub Vilniuse vanalinna lähistel. Saltiniu Namai elamukvartali näeb ette rea etappide kaupa ehitatavaid korterelamuid. Asukoht on atraktiivne elamupiirkond, kuna see paikneb vanalinna läheduses ning sinna pääseb nii auto kui ka ühistranspordiga. Korterelamute ja eramajade ehitamine ning vabaaja-, spordi- ja äritsoonide rajamine annab märkimisväärse panuse Vilniuse linna laienemisse, kus toimub märkimisväärne mahajäetud tööstusalade ümberehitamine. Saltiniu Namai projekti esimene faas on lõpule viidud: rajati neli viiekorruselist ärklikorrusega hoonet ja 11 eramaja. on esimeses faasis arendanud 143 korterit, 11 eramaja ja 21 äripinda müüdava pinnaga kokku 15 278 m2. Saltiniu Namai kvartali elanikud saavad juba nautida privaatseid sisehoove, viimistletud maastikuarhitektuuri ja täisvarustuses laste mänguväljakuid. Veebruaris 2014 alustas Pro Kapital 19 pinnaga uue hoone ehitustöödega.

PK Invest UAB on 12.10.1998 asutatud äriühing, mille 100% aktsiate omanikuks on Vilnius Real Estate UAB. Pro Kapital Vilnius Real Estate UAB kuulub 100% AS-le Pro Kapital Grupp. PK Invest UAB on Leedus Vilniuses asuva Saltiniu Namai elamukompleksi kruntide arendaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

87 − 77 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine