Riigi Kinnisvara: Maaklerteenuse hanke võitis Lahe Kinnisvara

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi korraldatud maaklerteenuse hanke võitjaks kuulutati Lahe Kinnisvara. Hanke eesmärk oli leida koostööpartnerina kinnisvarafirma, kes toetab müügitegevust Riigi Kinnisvara omandis olevate ja riigile mittevajalike kinnisvaraobjektide müümist kõikjal Eestis. Maaklerteenuse leping kehtib aastani 2021. 

Riigi haldusteenuste direktor Mati Sillak tõdes, et koostööpartneri hankimine kinnisvara müümisel on oluline müügieesmärkide täitmisel. „Riigi Kinnisvara müügimeeskonna fookus on endiselt suuremate ja nõudlikumate kinnisvaraobjektide realiseerimisel. Lahe Kinnisvara aitab meil müüa väiksemaid kinnisvaraobjekte üle Eesti.“

Riigi jätkab ise suuremate ning olulisemate objektide müümist avalike enampakkumiste kaudu. Aktiivsete müügiobjektide kohta leiab infot Riigi Kinnisvara müügikeskkonnast https://myyk..ee/. Koostöös Lahe Kinnisvaraga müüdavad objektid on kaardistatud, vajadusel saab Riigi objekte nimekirja lisada või sealt välja jätta. Lahe Kinnisvara müüb Riigi Kinnisvara objekte läbi avalike kinnisvaraportaalide ning mitme ostuhuvilise tekkimise puhul viiakse läbi lihtsustatud enampakkumine.

“Kokku müüb Lahe mitmeid väga erinevaid objekte korteritest koolimajade ning ühiselamuteni. Lepingu sõlmimise tingimuseks oli, et Lahe Kinnisvara suudab müüa kinnisvara Ida- ja Lääne-Virumaal, Harju-, Tartu-, Võru-, Jõgeva-, Valga-, Rapla-, Pärnu-, Järva- ja Viljandimaal,” ütles Lahe Kinnisvara maakler Sirli Nurm.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC