Riigi Kinnisvara: Maaklerteenuse hanke võitis Lahe Kinnisvara

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara korraldatud maaklerteenuse hanke võitjaks kuulutati Lahe Kinnisvara. Hanke eesmärk oli leida koostööpartnerina kinnisvarafirma, kes toetab müügitegevust Riigi Kinnisvara omandis olevate ja riigile mittevajalike kinnisvaraobjektide müümist kõikjal Eestis. Maaklerteenuse leping kehtib aastani 2021. 

Riigi Kinnisvara haldusteenuste direktor Mati Sillak tõdes, et koostööpartneri hankimine kinnisvara müümisel on oluline müügieesmärkide täitmisel. „Riigi Kinnisvara müügimeeskonna fookus on endiselt suuremate ja nõudlikumate kinnisvaraobjektide realiseerimisel. Lahe Kinnisvara aitab meil müüa väiksemaid kinnisvaraobjekte üle Eesti.“

Riigi Kinnisvara jätkab ise suuremate ning olulisemate objektide müümist avalike enampakkumiste kaudu. Aktiivsete müügiobjektide kohta leiab infot Riigi Kinnisvara müügikeskkonnast https://myyk.rkas.ee/. Koostöös Lahe Kinnisvaraga müüdavad objektid on kaardistatud, vajadusel saab Riigi Kinnisvara objekte nimekirja lisada või sealt välja jätta. Lahe Kinnisvara müüb Riigi Kinnisvara objekte läbi avalike kinnisvaraportaalide ning mitme ostuhuvilise tekkimise puhul viiakse läbi lihtsustatud enampakkumine.

“Kokku müüb Lahe Kinnisvara mitmeid väga erinevaid objekte korteritest koolimajade ning ühiselamuteni. Lepingu sõlmimise tingimuseks oli, et Lahe Kinnisvara suudab müüa kinnisvara Ida- ja Lääne-Virumaal, Harju-, Tartu-, Võru-, Jõgeva-, Valga-, Rapla-, Pärnu-, Järva- ja Viljandimaal,” ütles Lahe Kinnisvara maakler Sirli Nurm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 2 = 6

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!