Riigi Kinnisvara: Muudatused juhatuses

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara AS nõukogu kutsus seoses juhatuse liikme volituste tähtaja lõppemisega juhatusest tagasi Piia Kallase ning uueks juhatuse liikmeks valiti Andrus Ait. Piia Kallase volitused lõppevad 31. märtsil 2019 ja Andrus Aiti volitused Riigi Kinnisvara AS juhatuse liikmena algavad 1. aprillil 2019 ning kehtivad 3 aastat. 

Alates 1. aprillist 2019 jätkab Riigi Kinnisvara AS juhatus kaheliikmelisena. Juhatusse kuuluvad Kati Kusmin ja Andrus Ait.

Andrus Ait on töötanud Riigi Kinnisvara AS finantsosakonnas alates 2005. aastast, sealjuures finantsjuhina 2016. aastast. Riigi Kinnisvarale eelnevalt on Andrusel kogemus Rahandusministeeriumi eelarveanalüütikuna. Andrus Ait on lõpetanud TalTechi rahvamajanduse õppesuuna cum laude ning saanud magistrikraadi sotsiaalteadustes Taltechi ärirahanduse ja majandusarvestuse erialal.

“Riigi Kinnisvara AS on oma klientide ja tegevuse kaudu väga tihedalt seotud riigieelarve protsessidega. Andrus tunneb põhjalikult riigisektori rahanduse toimimist ning pikaajalise kogemuse ja analüütilise lähenemisega saab tõhusalt toetada kogu ettevõtte efektiivset arengut nüüd juba juhatuse tasandil. Andrus on usaldusväärne ja toetav meeskonnamängija,“ lisas juhatuse esimees Kati Kusmin.

Andrus Aiti vastutusvaldkonnad juhatuse liikmena on  finantsjuhtimine (sh raamatupidamine, eelarvestamine ja ärianalüüs), IT-juhtimine ning riskijuhtimine.

„Riigi Kinnisvara AS on kujunenud usaldusväärseks partneriks riigi kinnisvara haldamisel ja arendamisel. Olles olnud ettevõtte senise arengu ja kasvu juures, tunnen nii selle tugevusi kui valdkondi, kuhu püstitatud eesmärke silmas pidades hoogu juurde anda. Lisaks finantsvaldkonnale avaneb uues rollis võimalus juhatuse tasandil kaasa rääkida ja panustada IT-valdkonda. Ettevõte on IT arendused viimastel aastatel tõsiselt fookusesse võtnud ja neisse investeerinud, praegu on õige aeg arenduste juurutamisele kaasa aidata,“ tõdes Andrus Ait.

Piia Kallas on Riigi Kinnisvara AS juhatuse liige alates 2006 aastast, mil ta on vastutanud nii finantsvaldkonna kui kogu ettevõtte tugiteenuste eest. Juhatuse esimees Kati Kusmin sõnas, et on Piia Kallase pikaajalise panuse eest tänulik: „Piia on olnud 13 aastat ettevõtte vundament ja tugitala. Tunnustan väga Piia pikaajalist panust ettevõtte arengusse, muutuste juhtimisesse ja tulemustesse. Kogu ettevõtte ja meeskonna nimel soovin Piiat tänada tema pühendumise ja toetuse eest meie inimestesse ning ettevõttesse.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

5 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2021 Kinnisvaraõiguse ABC