Riigi Kinnisvara: Riigi Kinnisvara otsib Valga riigi- ja kohtumaja hoonele rekonstrueerimistööde peatöövõtjat

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara otsib hankega Valga riigi- ja kohtumaja hoonele, aadressil Kesk tn 12 rekonstrueerimistööde peatöövõtjat. Valga riigi- ja kohtumaja puhul on tegemist muinsuskaitse alla kuuluva ajaloolise hoonega mis valmis 1910 aastal pangahoonena, kuid mida Eesti taasiseseisvumise järel kasutati Valga maavalitsuse hoonena.

Valga riigi- ja kohtumaja hankepakkumuste esitamise tähtaeg on 15. juuni 2021 kell 10:00, täpsema info leiate riigihangete registrist aadressilt https://riigihanked.riik.ee/, hanke viitenumber on 237345.

Kavandatavasse hoonesse kolivad kokku 17 riigiasutust, nende hulgas Tartu Maakohtu Valga Kohus, Lõuna Ringkonnaprokuratuuri Valga osakond, Maksu- ja Tolliamet, Sotsiaalkindlustusamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, Riigi Tugiteenuste Keskus, Maa-amet, Rahvakultuuri Keskus, Muinsuskaitseamet, Tööinspektsioon, Rahandusministeeriumi Regionaalhalduse Valga talitus, Haridus- ja Noorteamet, Keeleinspektsioon, Terviseamet, TTJA ja PRIA.

Riigimajja on kavandatud töökohad kokku ca 106 töötajale ning lisaks avaliku sektori töötajatele mõeldud 4 kaugtöökohta, mis pakuvad mugavat ja turvalist võimalust oma tavatöökohast erinevas asukohas tööd teha.

Rekonstrueerimisprojekt on koostatud Projekt O2 OÜ poolt. Hoone sisearhitektuurse lahenduse koostas KAOS Arhitektid OÜ.  Projekti eesmärgiks on hoone kaasajastamine funktsionaalseks ja energiatõhusaks, samuti keskendutakse hea sisekliima tagamisele ning luuakse kaasaegsed ning mugavad töötingimused. Ehituse käigus uuendatakse hoone ruumiprogrammi luues kvaliteetsed tööalad, mugavad puhkeruumid ning funktsionaalsed vestlusruumid. Lisaks kaasajastatakse hoone tehnosüsteemid ja kütte- ning ventilatsioonisüsteemid.

Valga riigi- ja kohtumaja kinnistul asuv garaazihoone on samuti kavas antud hanke raames rekonstrueerida.  Lisaks parandatakse kinnistusiseste teede, platside ja parkla seisukorda, rajatakse välisvalgustus ning varikatusega 26 kohaline rattaparkla.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.06.2023 Kinnisvara ABC