Saue vald pakub tasuta kinnistut spordi- ja vaba aja keskuse rajamiseks Laagrisse

Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi, mille eesmärk on leida organisatsioon või ettevõte, kes on huvitatud Laagrisse spordi- ja vaba aja keskuse rajamisest. Vald soovib konkursi kaudu leida hea arendusideega partneri, kelle panuseks oleks keskuse rajamiseks ning oskusteave sellel edasisel majandamisel.

Konkursi võitjaga alustatakse läbirääkimisi ligikaudu 1 hektari suuruse kinnistu tasuta hoonestusõiguse lepingu alusel kasutusse andmiseks, lõplik hoonestusõiguse leping sõlmitakse peale detailplaneeringu kehtestamist. Moodustatav kinnistu on osa suuremast, ligi 5 ha suurusest planeeringust, millega piirkonda planeeritakse suurem teenusekeskus. -ala kuulub hetkel vallale ning planeeringu menetlejaks on ka vald, konkursi võitja kaasatakse menetlusse vajaduste täpsustamiseks.

Omavalitsus annab huvitatud isikutele võrdlemisi vabad käed, missuguseid tegevusi ja võimalusi tulevane partner uues keskuses pakkuma hakkab – ühtegi konkreetset spordiala konkursitingimused ette kirjuta. Konkursile laekuvaid pakkumisi hindab 9-liikmeline hindamiskomisjon, kaalukaimateks hindamiskriteeriumiteks on investeeringu eeldatav suurus, kasusaajate arv ning plaanitava hoonestuse sobimine üldilmega. Lisaks hinnatakse ka multifunktsionaalsust, loodavate töökohtade arvu, keskuse valmisaega ja koostöövõimalusi Laagri haridusasutustega.

Huvitatud isikud saavad oma pakkumisi vallale esitada kuni 1. augustini, konkursitingimused on avalikustatud valla kodulehel www.sauevald.ee.Hindamiskomisjon selgitab parima pakkumise välja 1. septembriks. Kui vallavolikogu on valiku heaks kiitunud alustatatakse keskuse rajamise ettevalmistustega – viiakse lõpule detailplaneering ning tehakse vajalikud maatoimingud. Kui konkurss kulgeb edukalt ning ettevalmistusprotsess ladusalt, võiks keskuse rajamisega alustada juba järgmisel aastal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 2 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine