Tallinn hakkab rannaala rahvusvaheliselt reklaamima

Tallinn asub Euroopa Liidu rahalisel toel Russalka ja Paljassaare vahelist rannaala kui suure potentsiaaliga arengupiirkonda rahvusvaheliselt reklaamima.

Grands Travaux projekti käigus töötatakse välja rannala arenguvõimaluste kohalikule elanikkonnale ja rahvusvahelisele avalikkusele tutvustamise plaan. Üldplaneeringu kohaselt kujuneb rannaala avatud atraktiivseks äri-, meelelahutus-, kultuuri- ja elamupiirkonnaks. Projekti raames korraldatakse avalikke esitlusi ja planeeringute näitusi, toodetakse ja levitatakse infomaterjale ning koostatakse temaatiline internetilehekülg. Projekti eesmärgiks on tagada Tallinna rannaala puudutava teabe laiahaardeline olemasolu ja kättesaadavus, toetamaks potentsiaalsete arendajate leidmist ning propageerimaks ala arengut kohaliku elanikkonna seas. Projekti partnerid on Euroopa suurlinnad Valencia (Hispaania), Ateena (Kreeka), Leipzig (Saksamaa), Varssavi (Poola), Limasol (Küpros) ning Rooma (Itaalia).

Tallinn saab projekti teostamiseks toetust 120 000 eurot (ligi 1,9 miljonit krooni) ning finantseerib projekti omalt poolt 30 000 euroga (ligi 470 000 krooni).

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC