Tallinna kiirabi hoone saab juurdeehituse

Tallinna linnavalitsus otsustas viimasel istungil toetada eelnõu, millega saab Tallinna kiirabi ülesande korraldada Retke tee 1 hoone rekonstrueerimine ja juurdeehitustööd.

Õiguse riigihanke sõlmimiseks saab Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas ning hoone rekonstrueerimine ja juurdeehitus lõpetatakse plaani kohaselt käesoleva aasta lõpuks. Tallinna kiirabi osutab praegu konkursi võidu tulemusena teenust 20 kiirabibrigaadiga Tallinnas ja sellega piirnevates valdades Harjumaal; 2015. aasta lõpuks on kavas laiendada tegevust 24 brigaadini, kus hakkab tööle ligi 450 inimest.

„Kiirabi peahoone on valminud 1976. aastal tüüpprojekti alusel kiirabijaamana, ja toona ei nähtud ette sellise mahuga teenust,“ sõnas abilinnapea Merike Martinson. „Kuna kiirabi tegevusloa saamise üheks aluseks on kiirabitöötajate koolitus, siis praegustes tingimustes pole nende läbiviimine enam võimalik, “ ütles abilinnapea Merike Martinson. „ Täiendava korrusena valmivas juurdeehituses saab avada kaasaegsetele nõuetele vastavad koolitusruumid ning laiendada koolitustegevust vajalikul määral.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

10 + = 19

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2021 Kinnisvaraõiguse ABC