Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon: toetame Kalaranna väljaehitamist

reformi-erakondTallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon käis Kalarannas kohal ning leiab, et Kalaranna ala väljaehitamine on samm õiges suunas.

Fraktsiooni esimehe Ants Leemetsa sõnul peaksid Linnavalitsus, Pro Kapital ja Telliskivi Selts leidma kompromissi, mis tagaks linnarahvale juurdepääsu mere äärde, kuid samas tagaks ohutuse ja eraomaniku huvide kaitse.

Reformierakonna fraktsioon leiab, et Tallinna mereääre arendamine on oluline ja selle arendamine on kõigi linnakodanike huvides. „Linnarahvas peab saama mere äärt nautida, seal jalutada, pikniku pidada või muul viisil aega veeta. Tallinn peab olema merele avatud linn. Kalaranna tekkinud konflikt tuleb lahendada võimalikult kiiresti,“ sõnas Leemets.

Reformierakonna fraktsiooni liikmed käisid olukorda ka kohapeal vaatamas ning arutasid tekkinud olukorda fraktsiooni koosolekul. Nad leiavad, et rannaala tarastamine rikub küll linnapilti, kui ehitustegevusega seoses on see vajalik. Leemetsa hinnangul on ligipääs hetkel võimaldatud ja ta leiab, et see peab ka nii jääma, et ligipääs mere äärde on tagatud kõigile ja kogu aeg.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

33 + = 35

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!