Trigon: Kinnistu müügi tingimuste muutmine

Trigon Property DevelopmentAS Trigon Property Development teatab, et muudetud on 10.03.2017.a. allkirjastatud müügilepingu tingimusi.

10.03.2017.a. sõlmisid AS Trigon Property Development ja Metsä Wood Eesti AS kinnistu omandiõiguse üleandmise asjaõiguslepingu, millega AS Trigon Property Development müüs endale kuuluva ja kinnistute jagamisel moodustatud kinnistu aadressiga Kase tn 17 Pärnus suurusega 104 476 m2, sihtotstarbega 100% tootmismaa. Lepingus oli esialgselt kokku lepitud, et AS Trigon Property Development kohustub kinnistu müügihinnast osaliselt finantseerima lepingust tulenevat kohustust ehitada välja tee ning detailplaneeringujärgsed rajatised Kase tänav T1 kinnistul.

AS Trigon Property Development ja Metsä Wood Eesti AS leppisid 08.08.2017 allkirjastatud müügilepingu muudatuses kokku, et Metsä Wood Eesti AS ehitab tee ja detailplaneeringujärgsed rajatised ise omal kulul. AS Trigon Property Development ei ole kohustatud teed ning rajatisi ehitama ega tee ehituse eest maksma. Lepinguliste kohustuste muutmise tulemusel korrigeeriti kinnistu müügihinda, Kase tn 17 kinnistu lõplikuks müügihinnaks kujunes 550 000 EUR (ilma käibemaksuta)

Aktsionäride huve ega õigusi nimetatud muudatus ei kahjusta ega mõjuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

11 + = 14

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?