UGL tutvustab uut kinnisvarateenuste kaubamärki

Alates 5. detsembrist 2011, mil UGL võttis üle rahvusvahelise kinnisvarateenuseid pakkuva ettevõtte DTZ Holding plc äritegevuse, on mõlemad firmad tegutsenud ühise kaubamärgi UGL Services & DTZ all. DTZ-i omandamine muutis UGL-i kinnisvarateenuste haru üheks maailma suurimaks integreeritud kinnisvaraga seonduvate teenuste pakkujaks, mis opereerib kõige tähtsamates geograafilistes piirkondades üle maailma ja mille iga-aastane tulu küündib 2 miljardi dollarini.

UGL-i tegevjuht ja -direktor, Richard Leupen kommenteeris: „Uus ühtne kaubamärk esindab olulist verstaposti meie kinnisvaraga seonduvate teenuste strateegias ja peegeldab täielikult integreeritud, globaalse äriühingu loomist, mis oma ainulaadse platvormiga muudab maailma kinnisvaraäri. DTZ-i nime säilitamine tunnistab DTZ-i kaubamärki kui ikoonilist brändi kinnisvaraga seonduvate teenuste alal, mille pärand ulatub tagasi aastasse 1784 ja tunnustab DTZ-i spetsialistide võimekust laialdasel turul. Ühendades DTZ-i nime UGL-i korporatiivse identiteediga, kinnitab uus kaubamärk UGL-i finantsilist tugevust ja peegeldab äriühingu juhtivaid teadmisi integreeritud kinnisvarateenuste alal.”

UGL-i kinnisvarateenuste kaubamärgi muutusega kaasnev ühekordne kulu on 37 miljonit dollarit aastal 2013 ja on seotud Unicco, Equis ja Premas kaubamärkide uuendamisega. Sellele lisanduvad veel kulutused seoses laialdase ülemaailmse brändingu uuendamise programmiga.

Leupen lisas: „Alates tänasest, on meie kinnisvarateenuste haru globaalselt ära tuntav DTZ kaubamärgi all. Me liigume edasi arvestatava juhtiva ettevõttena, milles tegutseb 47,000 töötajat üle maailma, esindustega 52 riigis. Me jätkame laienemist ja investeeringute suunamist meie ettevõttesse ning meie eesmärgiks on pakkuda innovatiivseid, parimaid lahendusi meie klientidele, kus iganes nad meid vajavad. Meie unikaalne platvorm tekitab juba praegu tugevat reaktsiooni ja ootame põnevusega uusi laienemise võimalusi.“

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC