Uus koolitus: Kinnisvara müük internetis

Kinnisvarakool: Kinnisvara müük internetisKinnisvarakool on toonud välja uhiuue koolituse “Kinnisvara internetis“. Koolitus annab kinnisvara-spetsiifiliselt ülevaate, kuidas teha koduleht internetis nähtavaks, kuidas olla otsimootorites leitav, kuidas kasutada sotsiaalmeediat efektiivselt.

Koolitus on suunatud ennekõike kinnisvaramaakleritele ja spetsialistidele, kes müüvad ja vahendavad kinnisvara. Lisaks ka kinnisvaraettevõtete müügi- ja turundusjuhtidele ja inimestele, kes vastutavad bränditurunduse eest. Samuti aitab koolitus teha eraisikul valikuid, kuidas isikliku kinnisvara müüki interneti abil edendada.

Koolituse “Kinnisvara internetis” läbiviijaks on internetiturundusele keskendunud ettevõtte DreamGrow Digital’i asutaja ja loovjuht Priit Kallas.

Priit on olnud aktiivselt tegev erinevate internetiprojektide juures juba üle 15 aasta. Ta on alati olnud mingil moel seotud internetiturundusega, aidates ettevõtjatel saavutada e-kanalite kaudu parimaid tulemusi nii Eestis kui ka välisturgudel.

Info ja registreerimine

  • Kinnisvara internetis

Kinnisvarakool OÜ
Koolituste ja korraldus
+372 525 6655
kool@kinnisvarakool.ee
www.kinnisvarakool.ee
Kinnisvarakool
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC