Viimsis avati Randvere terviserada

Viimsi lippViimsis avati Randvere terviserada, mis pakub mitmekülgseid sportimisvõimalusi. Randvere terviserada asub Viimsi poolsaare idaosas, Randvere, Tammneeme ja Leppneeme piirkonnas ning raja pikkus on 2,6 km.

Viimsi valla 98. aastapäeva puhul oleme pööranud tähelepanu tervislikule ja sportlikule eluviisile. „Meie jaoks on väga oluline, et vallaelanike jaoks on tagatud erinevad võimalused oma vaba aja sisustamiseks. Mis saaks olla parem, kui veeta kaunis suvepäev looduses sporti tehes?“ sõnas Viimsi abivallavanem Jan Trei. „Randvere terviserada on valgustatud ja täiesti uus spordirajatis Viimsi vallas. Terviserajal on kaks rada, mille väike ring on 500 m ning suur ring 2,1 km pikkune,“ ütles Jan Trei.

Terviserajale on paigaldatud spordiinventar venitus- ja jõutreeninguteks. „Rada pakub rohkelt erinevaid sportimisvõimalusi. Siin saab joosta, rattaga sõita ning kasvõi kepikõndi teha. Talvisel ajal plaanime rajada ka korralikud suusarajad,” sõnas Jan Trei. Randvere terviserada hakkavad kasutama ka Randvere kooli ja lasteaia õpilased.

“Viimsi vald teeb uue terviserajaga väärt kingituse. Liikumisrõõmu kättesaamiseks tuleb aga ise rajale astuda, sõltumata liikumisviisist, kiirusest või ilmast. Sinasõprus liikumisega on kerge tulema, oluline on saavutada regulaarsus. Värskes õhus ja looduses liikumine annab energiat ning kingib juurde tervena elatud aastaid,” ütles Eesti Terviserajad SA juht Alo Lõoke.

Randvere terviseraja projekteerija on TO Projekt OÜ ning ehitusfirma WWR System OÜ. Raja projekteerimise ja ehituse kulud kokku olid 312 000 eurot ja ehitust finantseeris Viimsi vald.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

54 + = 62

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?