Võrus avati operatiivteenistuste ühishoone

Riigi Kinnisvara / RKASSiseminister Hanno Pevkur avas 25. augustil Võru operatiivteenistuste ühishoone, mis parandab päästjate ja politseinike töö -ja olmetingimusi ning aitab operatiivsemalt reageerida väljakutsetele.
Siseminister Hanno Pevkuri sõnul oli eesmärgiks ehitada optimaalsete kuludega hoonete kompleks, mis oleks sobilik Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti funktsioonidest tulenevaks tööks ja madalate ülalpidamiskuludega. Täpselt selline uus hoone ka saigi, lisas minister.

Riigi Kinnisvara ASi juhtimisel Räpina maantee 20a/20b kinnistule ehitatud hoonekompleks koosneb 3-korruselisest hoonest. Uues ühishoones asuvad politseinike ja päästjate tööruumid ja garaažid, kodakondsus- ja migratsiooniosakonna teenindussaal ning arestimaja ja kainestusmaja.

Lisaks on kinnistule rajatud päästetööde õppetorn, sõidukite varjualune koos asitõendite hoidlaga ning parkla koos elektriautode laadimispunktidega.

Ühishoone suurus on 4 573 ruutmeetrit ning selles on töökohti 125 inimesele. Arestimajas ja kainestusmajas on ruumi 32 kinnipeetavatele.

Hoone on projekteerinud Resand AS. Ehitustöid teostas YIT Ehitus AS. Projekti kogumaksumuseks kujunes 6,24 miljonit eurot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

45 − = 42

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.01.2022 Kinnisvara hindamise ABC