Koolitus Kinnisvara ABC

Uus turuülevaade

Korterituru suundumused sügis 2016Adaur Grupp OÜ ja Tõnu Toompark koostavad jooksvalt turuülevaateid elamispindade turutrendidest. Tavapäraselt koostame uue turuülevaate iga 3-4 kuu tagant.

Reeglina vaatavad ülevaate tänast elamispindade turgu ning teevad prognoose 6-18 kuud ettepoole.

Ülevaated baseeruvad nii üldisel kui väga konkreetsel statistikal, elamispindade uusarenduste monitooringul ning igapäevasel aktiivsel suhtlemisel Eesti parimate ja suurimate kinnisvaraarendajatega.

Nii koguneb unikaalne infokogum, mis aitab hästi mõista turgu ja seal toimuvat.

Iga turuülevaade läheb enne esitlust uuendamisele-täiendamisele. Nii ei ole ohtu, et isegi kuu-kaks tagasi esmalt koostatud ülevaade peaks olema aegunud.

Ülevaate tellimisel toimub ülevaate esitlus tellija juures. Reeglina läheb ülevaate esitlusele 1,5 tundi, jutuka publiku puhul  pisut kauem.

NB! Värske ülevaade: “Korterituru suundumused sügis 2016” [29/08/2016]

Jätkuvalt on elamispindade turu oluline märksõna uusarenduste jõuline pealetung. Kinnisvara müük läheb järjest keerukamaks, kas kõikidele uutele korteritele jätkub ostjaid? Või tuleb hakata hindu langetama, et suurema hinnalanguse momendilks oleks tülikas kinnisvaraportfell likvideeritud?

Mis toimub teisesel ehk vanemate korterite turul? Kas hinnaarengud peegeldavad uute korterite turgu või järgivad uued korterid teisest turgu?

Neile ja paljudele teistele küsimustele annab värske turuülevaade “Korterituru suundumused 2016”.

Kontakt/Tellimine

Turuülevaate tellimiseks palun helista +372 525 9703 (Tõnu Toompark), kontakteeru meilitsi või alloleva kontaktivormi kaudu.

Nimi (nõutav):

Ettevõte/aadress:

Telefon (nõutav):

E-mail (nõutav):

Kommentaar/küsimus:

Liitun meililistiga

 

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!