1Partner: 1Partner Ehitus ehitab Tallinna kesklinna uue kortermaja

1Partner1Partner Ehitus sõlmis lepingu Tallinna kesklinna Tobiase 5 uue kortermaja ehitamiseks, hoone valmib 2023. aasta mais.

Tervikuna üürimajaks ehitatava hoone arendajaks on Tobiase 5 Holding OÜ. Kokku tuleb uude viiekorruselisse majja 18 kahe-, kolme- ja neljatoalist korterit ning üks 60-ruutmeetrine äripind. Hoone netopinna suuruseks on 1760 ruutmeetrit.

1Partner Ehitus on ehituse peatöövõtu firma, mis kuulub rahvusvahelisse 1Partner kinnisvaragruppi. Pakume terviklikku ehitusteenust ideest teostuseni. Juba rohkem kui 16 aastat aitame klientidel viia ellu oma visioone, teostades professionaalselt kõiki ehitusprotsessi etappe. Meie eesmärk on olla kliendile tugeva meeskonnaga usaldusväärne partner.

1Partner Ehitus on rajanud või renoveerinud muuhulgas tipprestoranid NOA, Tuljak ja Mon Repos. Samuti Noblessneris asuvad ajaloolised Shishi, Põhjala Pruulikoja, Jahtklubi ning Kai kunstikeskuse esindushooned. 1Partner Ehitus on Muinsuskaitseameti aastapreemia nominent oma Staapli 10 objektiga ja käesoleval hetkel renoveerib lisaks teistele objektidele ikoonilist Lillepaviljoni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC