2. detsembril toimub Supilinna planeeringu avalik arutelu

Tartu linnavolikogu võttis vastu ja suunas avalikule väljapanekule teemaplaneeringu “Supilinna linnaosa miljööväärtusega hoonestusala kaitse- ja kasutamistingimuste ning linnaosa maa- ja veealade üldiste kasutamis- ja ehitustingimuste täpsustamine ning täiendamine”.

Planeeringuteenistuse juhataja Indrek Ranniku rõhutas: “Linnaosa teemaplaneeringut ei koostata iga aasta. Tuletame meelde, et praegu kehtiv eelmine Supilinna käsitlev planeering kehtestati üle 10 aasta tagasi ja vahepealsel ajal on see olnud ehitamise aluseks sõltumata sellest, et nii mõnelegi elanikule või arendajale ei ole sealsed reeglid olnud meeltmööda. Sellest tulenevalt kutsume kõiki veel kord arutama linnaosa tuleviku üle nii ühe krundi kui ka kogu linnaosa tasandil.”

Planeeringuala pindalaga ligi 50 hektarit paikneb Emajõe, Kartuli, Oa, Marja, Herne, Meloni, Kauna, Tähtvere ja Kroonuaia tänava vahelisel alal.

Teemaplaneeringu koostamise eesmärk on tagada kaitse- ja kasutamistingimustega Supilinna miljööväärtusliku hoonestusala ja seda kujundavate ehitiste, krundistruktuuri, maastikuelementide ja miljöö eripära ning avanevate kaug- ja sisevaadete säilimine.

Avalik väljapanek toimub 04.11.─16.12.2013 linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna fuajees aadressil Raekoja plats 3.

Avalikud arutelud toimuvad 02.12.2013 ja 27.01.2014 kell 15.00 linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna nõupidamisruumis aadressil Raekoja plats 3, III korrus, tuba 303.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

37 − = 36

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?