Bauhof avas kaupluse Mustika keskuses.

Täna hommikul kell 10.00 avas uksed Bauhofi kolmeteistkümnes kauplus Eestis – Mustika keskuses. Avatud kauplus on ühtlasi neljas Bauhofi kauplus Harjumaal.

Juba kella üheksa paiku kogunesid kliendid välisukse juurde ootele, sest avamise puhul pakkus Bauhof esimesele 300-le kliendile veekeetjat või soojapuhurit kõigest 5.- euro eest. Pool tundi pärast kaupluse avamist olid soojapuhurid juba müüdud ning infoboksis käis vilgas tegevus Meistriklubi kaartide vormistamisel.

„Kuna piirkond on meile uus, siis oleme otsustanud jagada tasuta Meistriklubi kaarte aasta lõpuni,“ selgitas Bauhofi turundusdirektor Britte Maidra. Meistriklubi kaart annab sisuliselt kõigist ostudest allahindluse ning kogub boonusraha.

Maidra sõnul on Mustika keskuses avatud Bauhof uue linnakaupluse kontseptsiooniga, kus on arvesse võetud Mustamäe ja ümberkaudsete piirkondade klientuuri, st eriti lai sortiment on just siseviimistlus-, santehnika- ja aiakaupade osas. Jõulude eel on lai valik nii jõuluehteid, -valgustust, kui ka palju erinevaid jõulutaimi nii koju kui kontorisse.

Bauhof Mustika kaupluse külastajaid teenindab kokku ligi 20-ne liikmeline meeskond.

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide sektoris. Bauhofil on tänaseks juba 13 kauplust Eestis. Bauhof Grupi 2012. aasta käive oli 97 mln eurot, olles 2012 aasta tulemuste põhjal jätkuvalt Eesti suurima turuosaga ehitusmaterjalide ja aiakaupade müüja. Bauhof Group AS-i 2012. a. käive Eestis kasvas 10% ning aasta lõpetati 74,6 miljonilise müügitulu ning 3,5 miljonilise ärikasumiga. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest.

Lähiaastatel on ettevõte lubanud avada Eestis veel vähemalt viis kauplust.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC