400 koduga uus elurajoon sai esimesed elanikud

NOBE Nordecon BetoonTallinna piirile rajatavas ambitsioonikas, kokku üle 400 koduga Tiskreoja elurajoonis lõppesid kolme esimese hoone ehitustööd ning arendaja andis valminud kodud uutele elanikele üle.

Tiskreoja elurajooni arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul said esimesena valmis kolm stiilset ridaelamut, kus on kokku 15 boksi. “Samal ajal on esimese etapiga rajatavas kolmes korterelamus lähiajal valmimas veel pea 100 kodu, esinduslik mänguväljak ja elanike ühine õunaaed,” sõnas Vähi.

Vähi kinnitusel on aga paralleelselt alanud juba ka uute majade ehitus ning järgmiseks suveks on pooled kõikidest elurajooni kodudest valmis. “Kõigist seni müügile pandud kodudest on ligi 70% ka juba müüdud,” kirjeldas Vähi, kuidas inimeste huvi hea hinna ja kvaliteedi suhtega läbimõeldud tervikliku elurajooni järele on püsivalt väga kõrge.

Tallinna piiril asuva Tiskreoja elurajooni 12 hektarile kerkib terviklik tuleviku elurajoon, kus valmib kokku üle 400 kodu. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, pallimänguväljakud, suur laste mänguala ning avar õunaaed. Kõik moodsad kortermajad on kolmekorruselised ja igas majas on lift. Korterite vahel on täiendav heliisolatsioon ning enamik kodusid on avara rõdu või terrassiga.

Invego poolt arendatavat Tiskreoja elurajooni ehitab NOBE (Nordecon Betoon AS) ja arhitektuurse lahenduse on loonud PIN Arhitektid.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal