Tabasallu tuleb üle 15 aasta suur elamuarendus

kinnisvarafirma ehitab Tabasalu keskusesse uue elurajooni, mis koosneb neljast ridaelamust ning neljast kortermajast kokku saja koduga.

sõnul rajati viimati Tabasallu selle sajandi alguses. “Tabasalu vastu on inimeste huvi oluliselt suurem kui . Tabasalu nime kandev elamuarendus tuleb läbimõeldud ja tervikliku arhitektuuriga elukeskkond,” rääkis Vähi.

“Tabasalu uute elamute peamine sihtgrupp on pered, mistõttu on enamus kodusid suured, 3-5toalised. vald tagab omalt poolt kõigile peredele vajalikud lasteaia- ja koolikohad,” lisas Vähi.

“Kogu Tabasalu on viimastel aastatel kõvasti arenenud ja seda eriti just peresõbralikkuse suunal. Tänavu avatakse Tabasalus uus riigigümnaasium ning juba on valmis suur valik kergliiklus- ja tervisespordiradasid,” ütles Vähi.

Tabasalu Kodu korterid ja ridaelamud on suurte klaaspindadega ja valgusküllased. Kõikides kolme- ja neljakorruselistes kortermajades on liftid ning pea kõigil kodudel on suur rõdu või terrass.

Tabasalu Kodu autoriteks on ja ehitab . Hoonete algab sel kevadel ning esimesed majad valmivad 2021. aasta suvel.

kinnisvaraarendusfirma Invego tegeleb äri- ja elamupindade arendamisega. Invego arendab samas piirkonnas ka mahukaimat arendusprojekti, 400 korteriga Tiskreoja rajooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC