Algas Tivoli kortermajade ehitus

Metro CapitalEndise Kadrioru lõbustuspargi territooriumil on arendustegevust planeeritud viimased 10 aastat. Metro Capitaliga sõlmitud lepingu alusel alustas AS Nordecon eelmisel nädalal Kadrioru kõige mereäärsemas elamuarendusprojektis aktiivset ehitustegevust. Esimesed majad valmivad 2016 kevadeks.

Tivoli arendus asub Kadriorus Pikksilma ja Tuukri tänavate nurgal, vaid 100 meetri kaugusel merepiirist. Tegemist on Kadrioru kõige merepoolsema elurajooniga, kus esimesed majad valmivad aasta pärast.

Projekti esimese etapi arendusmaht on kokku 150 korterit, millest esimese kahe 5-korruselise maja 39 eksklusiivse korteri ehitust Nordecon alustas. Projekti arendajal Metro Capitalil valmis 2015 aasta alguses koostöös Nordeconiga samas piirkonnas luksuslik korterelamu Meerhof, mis oli juba enne valmimist välja müüdud.

Metro Capitali turundusjuhi Kärtu Vaikmaa sõnul on ka Tivoli müük alanud üle ootuste edukalt.

„Kadriorg on ostjate seas endiselt väga ihaldusväärne piirkond, asudes südalinnast jalutuskäigu kaugusel, parkide kõrval. Kui juurde pakkuda ka asukohta vahetult mere kaldal ning Pirita rannapromenaadi alguses, on ostjate kõrgendatud huvi Tivoli vastu igati mõistetav. Oma projektis on Metro Capital tavapäraselt rõhku pannud korteri plaanilahendustele ning tervikliku elukeskkonna loomisele, mis hõlmab autodevaba majadevahelise roheala ning laste mänguväljakut.“

Kuna ostjate huvi on oodatust suurem, on Kärtu Vaikmaa sõnul peagi plaanis alustada ka järgmiste majade ehitusega.

Tivoli

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal