Algavad Hiiumaa tulevase riigigümnaasiumi õppehoone projekteerimistööd

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) sõlmis projekteerimisbürooga OÜ 52 117,8 euro suuruse lepingu tulevase riigigümnaasiumi õppehoone projekteerimiseks ja autorijärelevalve teostamiseks.

Projekteerimistööde eesmärgiks on Kärdlas Uus tänav 4/1 asuva olemasoleva koolimaja ühe tiiva gümnaasiumihariduse andmiseks sobivaks õppehooneks. Projekteeritav suuruseks on kavandatud ligi 850 ruutmeetrit ja see peab olema õpilasesõbralik ning vastama kõigile kaasaaja nõuetele.

Riigigümnaasiumi õpilaste arvuks on planeeritud 130. Ehitustegevusega on plaanis alustada 2015. aasta suvel ning kaasaegne ja õpilasesõbralik koolihoone avada 2016. aasta sügisel.

Haridus- ja Teadusministeerium, Hiiu vald ja on sõlminud kolmepoolse koostööleppe, mille kohaselt gümnaasiumihoone rajamist juhib RKAS, sealhulgas viib läbi kõik vajalikud riigihanked. Eesmärk on tähtaegselt ja optimaalsete kuludega ehitada õppetööks igati sobiv koolihoone, mis vastaks kehtestatud nõuetele, oleks võimalikult vastupidav ja kauakestev ning mille ülalpidamise kulud oleks võimalikult madalad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 85 = 92

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine