Allkirjastati Mustamäe kultuurikeskuse projekteerimisleping

TallinnTäna, 19. mail allkirjastasid vanem Helle Kalda, Kultuurikeskus Kaja juhataja kt ja Infragete Eesti AS ja BOA OÜ esindaja lepingu uue kultuurikeskuse põhiprojekti koostamiseks.

Helle Kalda sõnul on tegemist olulise sammuga selleks, et mustamäelaste poolt pikisilmi oodatud 300 kohalise saali ning paljude huvitegevuseks mõeldud ruumidega maja, kus hakkab tulevikus paiknema ka valitsus, valmiks Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva aastal. „55. aastane vajab moodsat kultuuri ja kohalikku vaimse elu keskust ning täna projekteerimislepingu allkirjastamisega järgmisesse otsustavasse ettevalmistusfaasi jõudnud kultuurikeskus ning 8. juunil nurgakivi saav Mustamäe kirik, täidavad senise tühiku,“ lisas Kalda.

Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks ehitatakse kinnistule, E. Vilde tee 118, kultuuri- ja halduskeskus, kus hakkavad kõrvuti tegutsema Kultuurikeskus Kaja ja Mustamäe LOV. Valminud on keskuse eelprojekt. Põhiprojekti, mis võimaldab alustada ehitustöödega, annavad riigihanke võitnud ühispakkujad Infragete Eesti AS ja BOA OÜ üle septembris, mille järel kuulutatakse välja hange ehitaja leidmiseks. Eelprojekti alusel väljastati Mustamäe kultuuri- ja halduskeskusele täna ka ehitusluba.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC