Balti riikide kinnisvaramaailma aastasündmus toimub Riias

26-28. septembril 2013. aastal toimub Riias V kinnisvaraturu rahvusvahelise föderatsiooni FIABCI liikmete Euroopa kongress: “Euroopa turgude uus arenguetapp – töö vigadega”. Esimest korda FIABCI 65-aastase ajaloo jooksul kogunevad kinnisvaraturgude professionaalid kogu maailmast ühte Balti riikidest.

“Suhtlemine kolleegidega sarnastel üritustel mõjub alati ärile positiivselt. Teiste kogemus võimaldab heita objektiivse pilgu omaenda tegevusele, eristada uusi prioriteete ja efektiivsemalt дri ehitada,” räägib FIABCI Baltic juhatuse liige Eestist Ardi Roosimaa.

Tema sõnul tunneme professionaalidega suhtlemise mõju eriti siis, kui nad töötavad meist erinevas keskkonnas. Igas Euroopa riigis, Ameerikas, Aasias on turu põhimõtted ühtsed, kuid lähenemisviisid konkreetsete projektide ja tehingute teostamiseks erinevad.

kongressile saabuvad parimad parimatest ja arvan, et on kasulik kuulata nende arusaamist kinnisvaraärist. Lisaks sellele on hinnaline isiklik suhtlemine. Selleks, et alustada tõsise projektiga, ei piisa telefonikõnest või kirjavahetusest, oluline on potentsiaalset partnerit näha. Aga osalus sellisel kongressil on kхige kiirem ligipääs vajalikele inimestele,” teeb Ardi Roosimaa kokkuvхtte.

FIABCI kongressist saab Balti riikide jaoks ebatavaline sündmus, kuna siia saabub esimest korda üle 200 suure kinnisvaraturu töökogemusega professionaali 35 riigist: juhtivate maakler-, hindamis-, investeerimis- ja arendusfirmade presidendid, aktsionärid ja omanikud, rahvusvaheliste ja riiklike professionaalsete liitude juhid, riigiasutuste esindajad.

International Real Estate Federation FIABCI – rahvusvaheline kinnisvaraturul osalejate föderatsioon – on ülemaailmne ühendus, mis on asutatud 1948. aastal ja seob kinnisvara valdkonna professionaale praktiliselt kõigilt kontinentidelt. FIABCI allüksused töötavad üheaegselt rohkem kui 60 maailma riigis, ühendades üle 120 riikliku erineva profiiliga spetsialistide professionaalse liidu, mis tegutsevad kinnisvaraturul ja esindavad miljonite professionaalide – kinnisvaramaaklerite, arendajate, juhtide, hindajate, juristide, finantsistide, kindlustusandjate, arhitektide ja muude kinnisvaraga seotud erialade spetsialistide huvisid. FIABCI peamiseks ülesandeks on kinnisvaraturul osalejate aitamine erinevate riikide siseriikliku ja rahvusvahelise äri organiseerimisel ning nende pakutavate teenuste kvaliteedi ja konkurentsivõime suurendamisel. FIABCI peakorter asub Pariisis. 2011. aastal lõid Läti, Leedu ja professionaalsed organisatsioonid Balti allüksuse FIABCI Baltic.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC