Baltic Horizon Fond avaliku pakkumise ja noteerimisprospekti lisa

baltic-horizonNorthern Horizon Capital AS (Fondivalitseja) kui Baltic Horizon Fond (Fond) fondivalitseja teatas 8. novembril 2016 uute Fondi osakute täiendava avaliku pakkumise ja noteerimisprospekti (Prospekt) registreerimisest Finantsinspektsioonis.

Fondivalitseja avaldab, et 22. novembril 2016 registreeris Prospekti lisa. Prospekti lisa sisuks on järgmised muudatused:

· Täiendada Fondi nõukogu liikmete kohta avaldatud informatsiooni seoses David Bergendahl’i valimisega Fondi nõukogu liikmeks Fondi osakuomanike üldkoosolekul 11. novembril 2016;

· Lubada S.A.-l rakendada osakute märkimise miinimumpiirangut 400 osakut ühe ostukorralduse kohta. Korraldajad Swedbank AB ja LHV AS märgitavate osakute arvu miinimumpiirangut ei rakenda.

· Täiendada Prospektis avaldatud Fondi finantsinformatsiooni Fondi 9-kuu konsolideeritud auditeerimata vahearuandega perioodi kohta, mis lõppes 30. septembril 2016;

· Täiendada Prospektis avaldatud finantsinformatsiooni Europa SPV 9-kuu konsolideeritud auditeerimata vahearuandega perioodi kohta, mis lõppes 30. septembril 2016;

· Uuendada ülaltoodud muudatuste valguses Prospekti kokkuvõte.

Prospekti lisa koos selle eesti, soome, rootsi ja keelsete kokkuvõtetega avaldatakse elektrooniliselt Finantsinspektsiooni veebilehel (www.fi.ee), Fondi veebileheküljel www.baltichorizon.com ja NASDAQ Tallinna veebileheküljel (www.nasdaqbaltic.com). võib paluda Prospekti lisa ja kokkvõtte saatmist elektrooniliselt tema poolt antud e-posti aadressile, saates e-kirja aadressil estonia@nh-cap.com, samuti prospekti ja selle kokkuvõtte paberkandjal üleandmist Fondivalitseja aadressil Tartu mnt 2, 10145, Tallinn.

Baltic Horizon Fond on registreeritud avalik kinnine investeerimisfond ja Baltic Horizon Fondi osakutega alustati Nasdaq Balti fondinimekirjas kauplemist 6. juuli 2016. Fondi börsitähis (ticker) NASDAQ Tallinna börsil on NHCBHFFT.

Fondivalitseja omab alternatiivfondide fondivalitseja litsentsi. Nii Fondi kui ka Fondivalitseja üle teostab järelevalvet Finantsinspektsioon.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

97 − 89 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest